Zachęć koleżankę do przeczytania książki

Pobierz

W pustyni i puszczy to książka o Stasiu Twardowskim i Nel Rawlison to dwójka odważnych dzieci .Staś jest 14-letnim Polakiem a Nel 8-letnią Angielkią.. myślę że pomogłam .Zachęć swoją koleżankę lub kolegę do przeczytania jakiejś książki, lub oglądnięcia filmu.. +1 głos.. Drogi Mateuszu, piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.. Polecam ci jak najbardziej tą książkę.. Piszę do Ciebie ten list ponieważ chcę zachęcić Cię do przeczytania pewnej ksiązki podróżniczej pod tytułem ,,Tomek w krainie.ja nie dawno brałam tą lekture i pisałam własnie list na zadanie domowe i napisała tak: Droga koleżanko Niedawno przeczytałam bardzo ciekawą książkę pt."Ten Obcy",Była naprawdę interesująca i miło się ją czytało.W szkole omawiamy ją już od prawie tygodnia i wszystkim się bardzo podobała.Jest już do pożyczenia w księgarniach i do kupienia również.Mam nadzieje,że ci się spodoba.Świetnym pomysłem jest podstępne zachęcenie do czytania.. 74% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania.Zachęć do przeczytania książki "Dziennik Cwaniaczka" koleżankę.. Mile cię pozdrawiam do .Zachęć koleżanki i kolegów do przeczytania Twojej ulubionej książki (lub książki, którą ostatnio przeczytałeś/ przeczytałaś).. Książka ta udowodniła mi że lektury szkolne nie muszą być nudne.. :) oliwia44444 Cześć..

Zachęć koleżankę do przeczytania lektury.

Bardzo miło jest ją czytać.. 83% List zachęcający do przeczytania lektury pt. "Romeo i Julia" 79% List zachęcający do przeczytania książki "Pinokio" 85% List zachęcający do przeczytania lektury "Krzyżacy" 82% List zachęcający przyjaciela do przyjazdu do twojego miasta Polecane teksty:List zachęcający do przeczytania książki "Tomek w krainie kangurów" Alfreda Szklarskiego.. SPRAWDZE!W 4-5 zdaniach zachęć kolegów i koleżanki do przeczytania lektury pt: Zemsta".. A ja chciałbym zachęcić Cię do tego, byś podczas ich trwania przeczytał jakąś.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. A ja chciałbym zachęcić Cię do tego, byś podczas ich trwania przeczytał jakąś ciekawą książkę.. - czytanie książek nie jest takie straszne, jakie się wydaje, trzeba tylko zacząć od lekkiej tematyki.. Rozwiązania Podobne materiały Przydatność 75% Streszczenie "Przygody Tomka Sawyera''.. Polecane teksty:83% List do koleżanki zachęcający do przyjazdu do Twojej miejscowości.. - warto docenić ciężkie lata pracy jakie włożył w książkę jej autor.. Chciałam cię teraz zachęcić do przeczytania lektury w Pustyni i w puszczy .. Rozdział 1.83% List do koleżanki zachęcający do przyjazdu do Twojej miejscowości.. Oskar pisze listy do Pana Boga.85% List do koleżanki zachęcający do przeczytania ''Zemsty''..

Pomocy..!Zachęć koleżankę do przeczytania lektury.

Oglądałaś/eś film pt. ,, Czerwone krzesło" ?. Książka opowiada o życiu młodzińczym.. Question from @WeronikaB1209 - Szkoła podstawowa - Polski.. Myślę, że zainteresuje poleca 79 % Język polski List zachęcający do przeczytania książki "Pinokio" Cześć!Napisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki | wypracowanie.. Tyle o książce.. (kilka zdań) Zgłoś nadużycie Zadanie jest zamknięte.. Napiszczie do Akademia Pana KleksaZadanie: list zachęcający kolegę do przeczytania książki Rozwiązanie:droga kasiu na wstępie mojego listu, bardzo dziękuję ci za przysłane zdjęcia są naprawdę piękne, a twoja malutka siostrzyczka wygląda na nich jak królewna przepraszam także, że tak długo nie odpisywałam nie widziałyśmy się już dwa tygodnie, dlatego chciałabym ci opowiedzieć, co się u mnie wydarzyło doskonale wiesz, jakim jestem molem książkowym, toteż po prostu muszę opisać ci i .Napisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki.. O pierwszych miłościach.. Jest to niezwykle piękna książka o chłopcu, Oskarze, który jest chory na białaczkę..

W 4-5 zdaniach zachęć kolegów i koleżanki do przeczytania lektury pt: Zemsta".

Podaj co najmniej 3 argumenty.. króli :Cześnika i Rejenta.. 3,716 wizyt.. Zaproponuj przyjacielowi, że dasz mu jakąś niewielką kwotę, np. 20-30 zł jeśli przeczyta wybraną przez ciebie książkę i podsuń mu powieść, o której wiesz, że jest wciągająca, zabawna i zwyczajnie świetna, najlepiej pierwsza część większej sagi.Zachęć koleżankę lub kolegę do przeczytania jakiejś książki.. Najciekawszą postacią według mnie jest Papkin, ponieważ jest postacią komiczną, wprowadza do książki humor zachęcający przy tym do dalszego czytania .. julia zachęcam cię do przeczytania tej książki jest ciekawa , są w niej śmieszne postacie i tak dalej mi tak się ta książka spodobała że copochwile bum czytała .. Podaj tytuł i autora, użyj co najmniej trzech przymiotników, określających jej zalety.. Plisss mam to na jutro ;(Pamiętasz jak się widzieliśmy tydzień temu i mówiłam ci że czytam fajną książkę.. Uważam, iż warto przeczytac tę książkę ponieważ bardzo wciąga i jest w niej wiele wspaniałych przygód, które czytając możesz poczuc się jakbyś była na miejscu zdarzenia.Zachęć koleżankę do przeczytania książki "Przygody Tomka Sawyera".. W takiej pracy warto napisać że; - czytanie wspomaga ortografię i rozwija wyobraźnię.. Napisz w dwóch , trzech zdaniach, dlaczego warto ją przeczytać.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia..

Chciałam cię teraz zachęcić do przeczytania lektury w Pustyni i w puszczy .

Jeśli nie to zachęcam ponieważ jest tam wiele ciekawych historii, a jeżeli wolisz czytać książkę to też jest na podstawie filmu.Pragnę Cię zachęcić do tego, abyś przeczytał książkę pod tytułem "Oskar i Pani Róża".. Błagam o pomoc!. 83% List zachęcający do przeczytania lektury pt. "Romeo i Julia" 85% List zachęcający do przeczytania lektury "Krzyżacy" 85% List zachęcający do przeczytania książki J. Bediera "Dzieje Tristana i Izoldy" ze zwróceniem uwagi na obraz średniowiecza w utworze.. Wiem, że nie lubisz czytać.Książka opowiada o losach zagubionego w życiu Zenka i czwórce przyjaciół spotykających się na wyspie.. Pani Róża jest jego (nieprawdziwą) ciocią, opowiada o tym, jak była kiedyś zapaśniczką..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt