Posłuchaj jeszcze raz nagrania ze strony 70 w podręczniku uzupełnij dialog

Pobierz

Śliczna 15 października 2017. dzięki :)Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Przeczytaj dialog i zastanów się, jakie słowa należy wstawić w luki.. Oblicz ulamek 6 2/13- 6/13 Answer.Jun 6, 2022- przeczytaj tekst zamieszczony w pomarańczowym podręczniku str. 184 - 187 oraz wiem więcej str. 185; - wykonaj pisemnie zadania:1,3 str.187; - zapisz nową wiadomość str. 187.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Posłuchaj jeszcze raz nagrania ze strony 70 w podręczniku uzupełnij dialog wyrazami z ramki Time Day Fantastic It On Answer.. Wszystkie Matematyka Polski Język angielski .. Powiedz imię postaci (po prawej stronie), która zadaje pytanie kelnerowi.. 2 - uzupełnij, co mówi dziewczynka ze sklepu.. Przeczytaj regulamin laboratorium Doktora Q w zad.. Odpowiedzi zapisz do zeszytu.May 22, 2022Popatrz na stronę 53 w podręczniku, Dziewczynka wchodzi do sklepu z zabawkami ale nie wie co kupić.. Zadanie 3 Posłuchaj nagrania (cd2.26) i wybierz, które dwa typy filmów nastolatki decydują się obejrzeć.. Informacje o książce Zeszyt ćwiczeń.. Odpowiedź wpisz do zeszytu.. Uzupełnij zdania z lukami ("I eat….. Odrabiamy.pl 9 kwietnia 2018.. (zadanie do wykonania ustnego) Zad.5 Przeczytaj zdania i wybierz prawidłową odpowiedź: a, b, lub c (ustnie) Ćwiczenia str.29 zad.5, zad.6(dla chętnych), zad.7, zad.8 Przypominam, że w razie jakichkolwiek trudności macie z tyłu ćwiczeń .W podręczniku: w ćw..

Practice BookPosłuchaj nagrania że strony 74 w podręczniku i uzupełnij zdania.

2.Następnie wykonaj zadanie 1/str.84.. @Gość Cześć, rozwiązania do tych zadań są dostępne tylko dla użytkowników wspierających stronę.. Takich zadań obecnie nie wykonujemy.. Oblicz ulamek 6 2/13- 6/13 Answer.W zeszycie zapisuj tylko odpowiedzi.. Następnie wykonaj zad.. Question from @Anastazjorka - Szkoła podstawowa - Matematyka.. mizacją imprez (A-C) oraz zdania 1-4. lodno 70 czeń nau .. NameHollyMax Odpowiedź na zadanie z Steps plus IV.. Dopasuj ilustrację (a-d) do nazwy atrakcji turystycznej (1-4).. Do zrobienia tego ćwiczenia konieczne jest wysłuchanie nagrania.. W razie problemu, proszę skorzystać ze słowniczka na stronie 96 w podręczniku.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.. Posłuchaj jeszcze raz nagrania ze strony 38 w podręczniku uzupełnij dialogi wyrazami wyrażeniami z ramki 2 Zobacz odpowiedzi .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. Poza tym jest jeszcze 3 ćw.z tej samej strony.. Ktoś pomoże?. Znajdź i zapisz w zeszycie słowo, które nie pasuje zad.2.. Uzupełnij dialog.. Zadanie 2- uzupełnij dialog wyrażeniami z naszej ramki oraz wyrażeniami których używamy mówiąc o propozycji.. Posłuchaj jeszcze raz nagrania z zadania z podręcznika i zaznacz w tabeli, co dziewczynce się podobało a co nie..

Gimnazjum rozwiązane 10 Posłuchaj jeszcze raz nagrania ze strony 70 w podręczniku.

3 str. 60 posłuchaj trzech dialogów.. RESZTA W ZAŁĄCZNIKU POMOCY PLISSSS błagam pomocy .Jun 22, 2020Proszę spojrzeć na obrazki w podręczniku na stronie 86 i spróbować nazwać po angielsku przedstawione czynności.. Zadanie 3 - posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytania 45_Brainy_WB_kl.6.mp3 To już wszystkie na dziś ćwiczenia.Podręcznik strona 71.. Pozdrawiam.. Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookie .. Jeżeli chcesz je zobaczyć, aktywuj konto premium: Link.. Opisz ich sposoby.. Zad.4 Uzupełnij dialog czasownikami w czasie past continuous.. Możesz przesłać wykonane zadania do oceny .PRONUNCIATION Posłuchaj jeszcze raz wszystkich słów i zapisz je w odpowiednich kolumnach w zależności od akcentu wyrazowego.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Oblicz ulamek 6 2/13- 6/13 Answer.Posłuchaj nagrania jeszcze raz i zapisz w zeszycie włoskie wyrażenia.. Wybierz właściwe słowa w poszczególnych zdaniach.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki zad.4.. Uzupełnij dialog wyrażeniami z ramki.. "), mówiąc odpowiedni wyraz z żółtych ramek nad obrazkami.Zadanie 1 - uzupełnij zdania wyrazami z ramki i zaznacz czy dane wyrażenie dotyczy zgody czy też jej braku.. 1 (nigdy nie widziałem)..

Wysłuchaj nagrania jeszcze raz, a następnie uzupełnij luki w zad.

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Następnie włącz nagranie CD3.33 i sprawdź swoje odpowiedzi.Posłuchaj jeszcze raz nagrania ze strony 70 w podręczniku uzupełnij dialog wyrazami z ramki Time Day Fantastic It On Answer.. Uzupełnij zdania w czasie Present Continuous (twierdzenia, przeczenia, pytania) zad.6.. Troje uczniów oblicza 1% liczy 600.. --->Jedzcie minimum cztery razy dzie Odpowiedź na zadanie z Новый Диалог (Nowyj Dialog) 2.. Uzupełnij zdania przysłówkami never , sometimes often i always.. Maria did it happen?Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Posłuchaj jeszcze raz nagrania ze strony 38 w podręczniku uzupełnij dialogi wyrazami wyrażeniami z ramki .. 4 str. 60 pięcioro dzieci mówi, co je na wybrany posiłek.. Zadanie 4 Wysłuchaj jeszcze raz to samo nagranie i zdecyduj, czy podane zdania są true czy false.. Następnie posłuchaj nagrania i powtórz nazwy czynności w ćwiczeniu 1 str 86.Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Posłuchaj nagrania.. @Gość Cześć..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt