Jak to jest zrobione odcinki

Pobierz

to serial dokumentalny pokazujący nam, jak powstają przedmioty codziennego użytku.. Dotychczas nakręcono 32 serii po 13 odcinków.W tym odcinku poznajemy kulisy procesu produkcji kolejnych przedmiotów z naszego codziennego życia: zapalniczek, modeli dinozaurów, krążków hokejowych i cylindrów.. Potem zapraszamy na "Portowe życie" (20:30), operacja antyterrorystyczna w związku z przyjazdem królowej, i premierowe "Dwa oblicza survivalu" (21:30) - czy da się przeżyć w dżungli, mając w plecaku tylko kondomy, papierosy i aparat fotograficzny?Jak to jest zrobione PL (184 odcinki) • Jak to jest zrobione • pliki użytkownika dordar11 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Jak To Jest Zrobione (How It's Made) Śmigło.avi, Jak To Jest Zrobione (How It's Made) Śruby.aviNowoczesne technologie, niezwykłe emocje, młodzi wędkarze, nietuzinkowe miejsca połowu, sprzęt wart tysiące złotych - zobaczcie jak w XXI wieku łowi się ryby.. (2001) How It's Made - Sprawdź informację o tym sezonie.. Odcinek 26 (Sezon 26) - Neony, pianki nurkowe, samoloty ze stopów aluminium.. - Namioty z płótna/Fajki pokoju/Armaty How It's Made 19. serial dokumentalny Kanada 2012, 30 min ; Kamery pokazują, jak powstają płatki śniadaniowe, armaty i fajki pokoju.. Neony, pianki nurkowe, samoloty ze stopów aluminium.. 12/26 How It's Made 14. serial dokumentalny Kanada 2009-2010, 30 min Wnikliwe spojrzenie na przedmioty codziennego użytku..

Jak to jest zrobione?

Będzie emitowany przez najbliższe dwa tygodnie.Jak to jest zrobione?, odc.. Odcinek 24.. W tym odcinku wszystko o łodziach powietrznych, cebuli i drzwiczkach do szafek.W kolejnym odcinku przybliżamy zasadę działania stacji wyparnej - najważniejszego w procesie produkcji koncentratów urządzenia.. Pierwszy epizod zadebiutował na antenie TVN we wtorek, 17 marca o godz. "Jak to jest zrobione?". w telewizji .. "Jak to jest zrobione" przez dwa tygodnie w TVN TVN we wtorek wprowadził do ramówki program edukacyjny "Jak to jest zrobione".. Najnowsze odcinki "Jak to jest złowione" na pewno nie rozczarują pasjonatów najróżniejszych odmian połowów.. obsada, twórcy, galeria, zwiastun, lista odcinków i forum sezonu.Program "Jak to jest zrobione?". Odcinek 25.. Rowery stacjonarne, paszteciki, maszyny do makaronu, produkty z łupków.. 16/26 How It's Made 14. serial dokumentalny Kanada 2009-2010, 30 min Widzowie dowiedzą się, na czym polega wytwarzanie takich przedmiotów, jak szlifierki kątowe, łubianki na owoce oraz głośniki.Jak to jest zrobione?. od lat jest kultową pozycją w portfolio Discovery, a dokładnie stacji Discovery Science.. Program zagości m.in. w Jastarni na nocnych łowach z kutra..

"Jak to jest zrobione?"

(2001) How It's Made - Sprawdź informację o tym sezonie.. Najbliższe emisje: Brak powtórek w najbliższym czasie; Co myślisz o tym artykule?. Miłego oglądania :)"Jak to jest zrobione" to program emitowany na kanałach Discovery i Science od prawie 20 lat, cieszący się niesłabnącą sympatią widzów.. Teraz po raz pierwszy jego odcinki pojawią się na kanale wchodzącym w skład "Wielkiej Czwórki".. Odcinek 6. zagęszczanie i schładzanie koncentratu na stacji wyparnej.Jak to jest zrobione?. (2001) How It's Made - Dokument ukazuje procesy tworzenia przedmiotów codziennego użytku.Jak to jest zrobione PL (184 odcinki) • JAK TO JEST ZROBIONE!. Jak to jest zrobione?. Odcinek 26.. "Jak to jest zrobione" prosto z Battambang - odcinek 2 Marzec 29, 2014 1 komentarz Jeżeli zastanawiacie się nad wakacyjnym wyjazdem i Wasz wybór pada na Tajlandię … to przemyślcie to jeszcze raz i dorzućcie do tej wycieczki Kambodżę :).Jak to jest zrobione?, odc.. • pliki użytkownika basia1995x przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Jak To Jest Zrobione (How It's Made) Śmigło.avi, Jak To Jest Zrobione (How It's Made) Śruby.aviJak to jest zrobione?. 6 How It's Made 16. serial dokumentalny Kanada 2010, 30 min Odcinek poświęcony produkcji instrumentów chirurgicznych, keczupu i piętrowych autobusów..

Kanał zawiera 163 odcinki.

W prosty, przystępny sposób wyjaśnia podstawowe prawa fizyki, rządzące zjawiskami w otaczającym nas świecie.. - streszczenia odcinków.. "Jak to jest zrobione" prosto z Battambang - odcinek 1 Marzec 25, 2014 1 komentarz Chcieliśmy zobaczyć Kambodżę taką, jaka jest na co dzień, a nie tę kreowaną przez turystyczne portale internetowe czy biura podróży - czyli przez pryzmat Angor Wat.. 5 How It's Made 16. serial dokumentalny Kanada 2010, 30 min Odcinek poświęcony kulisom produkcji filigranowych wyrobów ze szkła, pokarmu dla ryb i samochodów mieszkalnych.Jak to jest zrobione?, odc.. W tym odcinku widzowie będą mogli zobaczyć, jak przebiega proces produkcji m.in. neonów, pianek nurkowych i samolotów ze stopów aluminium.Sezon 23 lista odcinków serialu Jak to jest zrobione?. Szuka odpowiedzi na pytania, jak funkcjonują różne urządzenia.Jak to jest Zrobione - odcinki • pliki użytkownika Chomiczek_229 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Jak to jest zrobione Oczyszczalnia scieków.avi, Jak to jest zrobione paintball.avi Jak to jest zrobione?. Skomentuj!. Na zdrowie!. obsada, twórcy, galeria, zwiastun, lista odcinków i forum sezonu.Sezon 32 lista odcinków serialu Jak to jest zrobione?. Program pokazuje proces produkcji przedmiotów, z którymi mamy do czynienia na co dzień..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt