Modlitwa za zdrowie taty

Pobierz

Daj mu siłę, aby się nie poddał.. Ty wiesz, że go kocham.. Proszę o to, świadom (a) mojej niedogodności i grzeszności.. Przebacz mu, Boże, jego słabości.. Modlitwa za rodziców.. Wszystko w twoich rękach.. Boże Ty jesteś Dawcą Życia, w Tobie "żyjemy, poruszamy się i jesteśmy".. Czuwaj, Boże, nad naszą rodziną,Panie mój Boże i wspaniały Ojcze, przychodzę w tej chwili do Twojej obecności, aby oddać w Twoje ręce życie mojego brata/siostry.. Aby wyzdrowiał i amputacja nogi nie była potrzebna.. Dziękuję Ci, Panie Jezu, za moich rodziców.. Twojej woli poddaję się całkowicie.Modlitwa za rodziców.. Bylo bardzo ciezko bo Mama ma wiele oslabiajacych odpornosc chorob.. Czuję się tak bardzo bezradny wobec jego bólu i wiem, że tylko trochę mogę mu pomóc.. Panie Jezu, polecam Ci moich rodziców.. Do Ciebie przychodzę dzisiaj, Ciebie Panie błagam o łaskę zdrowia dla ciężko chorego (wymieniamy imię chorego).. Media Blogi Finanse Hobby Kultura Nauka Polityka Religie Społeczeństwo Sport Technologie Wiadomości Zdrowie Dodaj kanał RSS.. Proszę Cię, naucz mnie okazywać im serce.. Wiecie co w tym wieku mowi sie o tym zlamaniu.. Na skróty Choroby Emerytura eSenior Kosmetyki Kultura Leki Ludzie Opieka Pasje Prawo rodzinne Związki.Modlitwa do św. Rity o łaskę zdrowia.. Nam, ich bliskim i znajomym, pomóż otoczyć ich.. Nie dopuść, aby to uczucie kiedykolwiek wygasło we mnie; chroń mię od tego wszystkiego, co by ich zmartwić lub zasmucić mogło i nie pozwól, abym zapomniał, że im życie, wychowanie i opiekę winien jestem.Feb 27, 2022Powierzam Twojemu miłosierdziu, Boże, wszelkie zawody i uchybienia, których mój tato był powodem..

Chcę prosić dla nich o wszelkie łaski i dobre zdrowie.

Spraw także, bym ja, dobrze żyjąc, był ich radością.. Pomóż mi być posłusznym i chętnie pomagać w domu.. Wiadomośc z kateogrii Religie .. Błagam Cię, przynieś mu ulgę.6 days agoMay 20, 2022 Panie Jezu, który za życia tak chętnie spełniałeś prośby o. uzdrowienie, i my polecamy Ci naszych chorych.Apr 27, 2021dobry boże, poświęcam twojej opiece moją ciężko chorą matkę, modlę się do ciebie o jej uzdrowienie, ufam tobie, boś ty miłosierny, tyś miłością i nadzieją moją, proszę wysłuchaj moich modlitw i błagalnych próśb, proszę, miej ją w opiece swojej, szczególnie teraz, gdy czeka ją powtórna cięćka operacja, pozwól, aby przebiegła bez powikłań, a matka …dziękuję Ci za moich rodziców, za ich poświęcenie i miłość.. Ty wiesz, o Boże, że rodziców kocham, choć nieraz sprawiam im przykrość.. Spraw, bym był im wdzięcznym dzieckiem i łaską swoją .Modlitwa rodziców za dzieciątko.. Na wstępie chciałbym opowiedzieć coś o sobie.panie boże proszę bardzo o zdrowie dla moich dzieci, mojej mamy, babci, taty i święty spoczynek dla mojego dziadziusia oraz dla całej mojej rodziny, proszę, żeby moim dzieciom nigdy nie zabrakło jedzenia, dachu nad głową,żeby nigdy nikogo nie krzywdzili, żeby wyrośli na porządnych ludzi.panie boże proszę cię, żebym skończyła studia i znalazła …Boże Ojcze, spraw, abym umiał docenić ich starania i umiał być im za wszystko wdzięczny..

May 7, 2022Panie Boże, z całego serca proszę cie o zdrowie dla taty.

Dobry Boże, Dziękuję Ci za bezcenny dar mojego dziecka.. Boże mój, proszę Cię za moich rodziców.. Proszę Cię, uzdrów je.. O Maryjo - Matko wszystkich matek i święty Józefie - opiekunie rodzin, zanosimy przez Was naszą modlitwę do naszego Jedynego Ojca za nasze dzieciątko.. Mnie zaś, Boże Ojcze, daj być dla nich pociechą, wspomóż mnie, abym ich kochał, szanował oraz im dopomagał.Póki jednak chorują, wzmocnij w nich głęboką ufność wobec Twych ojcowskich zamierzeń.. Miłosierny Boże Ojcze Wszechmogący zmiłuj się nad tatą i nad nami.. serdeczną opieką i zrozumieniem.. Oni dali mi życie i troszczą się o mnie.. Ty zaś łaską swoją racz wynagrodzić ich trud.. Panie, rodzina jest cennym dobrem, które mamy i gorliwością dla dobra, miłości i zjednoczenia mojej rodziny.. Oni mi dali życie i wychowanie.. by dobrze wypełniali swoje zadania.. Spraw, aby ich trudy i ofiary .Modlitwa dzieci za rodziców..

Wylej na jego/jej życie Twoje błogosławieństwa i Twój pokój,Krótka modlitwa za rodziców.

i pomóż im poddać się Twojej woli.. Nie mozna bylo zrobic operacji.Modlitwa 4 Do Ciebie, Boże, rączki podnoszę, o zdrowie mamy i taty proszę i proszę także, niech mnie od złego na każdym kroku aniołki strzegą.. Ty widzisz jego (jej) cierpienie i trudy, które musi ponosić.JS: Uzdrowienie mamy i modlitwa za zdrowie taty Rok temu dowiedzialem sie o nowennie szukajac pomocy,/ wsparcia gdy moja ponad 70 letnia Mama zlamala noge w biodrze.. Nieraz było im ciężko w życiu, a mimo to starali się zapewnić mi jak najwięcej dobrego.. Dzięki nim zostałem ochrzczony i stałem się dzieckiem Bożym.. Ty wiesz, jak bardzo cierpię, widząc je chorym.. Chcę dla niego jak najlepiej.. W imię Jezusa Chrystusa prosimy o wszelkie błogosławieństwo dla tego maleństwa, by przyszło na świat i rosło zdrowo.Modlitwa za chore dziecko.. Potrzebujemy go i kochamy.Modlitwa za tatę Wszechmogący, wieczny Boże, Ojcze, któryś człowiekowi dał przykazanie, aby czcił swego ojca, dziękuję Ci za mojego tatę i proszę za niego.. Modlitwa o uzdrowienie kogoś Boże Ojcze, Stwórco nieba i ziemi, przez Twą nieskończoną miłość do człowieka, proszę Ciebie o łaskę uzdrowienia dla (wymieniamy imię)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt