Muzeum archeologicznym w krakowie

Pobierz

Cena warsztatów: 8 zł /osoba - dla grup plus 85 zł od grupy 12 zł / osoba - dla osób indywidualnych Warsztaty trwają około 90 min.. Aplikacja zostanie przekazana Dyrektorowi Muzeum lub kierownikowi komórki organizacyjnej, w zależności, gdzie prowadzony jest nabór.. Tematy:Mar 13, 2022Rezerwacje prosimy kierować na adres lub tel.. Utworzono je jako Muzeum Starożytności, z inicjatywy intelektualistów krakowskich skupionych w Towarzystwie Naukowym Krakowskim (dalej: TNK).W związku z remontem Państwowego Muzeum Archeologicznego, uprzejmie informujemy, że w sezonie 2018/2019 oraz następnych - aż do odwołania - Seminarium Bałtyjskie odbywać się będzie w Instytucie Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.Muzeum Archeologiczne w Krakowie.. jest autorka ponad 44 wystaw indywidualnych oraz uczestniczyła w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych.. Rezerwacje pod numerem telefonu (12) 422 71 00, w. Przejdź do menu; Przejdź do głównej treści; Przejdź do wyszukiwarki; Przejdź do mapy strony .Kandydat przesyła swoje CV na adres mailowy: dopisując w tytule maila nazwę stanowiska, którego oferta dotyczy.. Rezerwacje pod numerem telefonu (12) 422 71 00, w.. Instytucja naukowo-badawcza i oświatowa.. Na wystawy stałe jest jeden bilet, do ogrodów osobny i na wystawy tymczasowe także należy zakupić osobny bilet.1 day agoMay 26, 20225 days ago7 days ago2 days agoMuzeum Archeologiczne w Krakowie zaprasza w wakacje codziennie od poniedziałku do piątku na zróżnicowane tematycznie warsztaty dla dzieci w wieku 8-12 lat..

Zobacz wystawy Wystawy poza muzeum Wystawy czasowe prezentujące nasze zbiory, udostępniane zwiedzającym w innych instytucjach.

Gromadzi, opracowuje, przechowuje i konserwuje zabytki archeologiczne oraz upowszechnia wiedzę o dziejach i kulturze najstarszych społeczeństw.. Muzeum ulokowane przy ul. Senackiej 3, a za swoje lokum przyjęło budynki dawnego klasztoru Karmelitów Bosych i kościoła św. Michała w Krakowie.W Muzeum Archeologicznym w Krakowie staramy się, by każdy Gość czuł się dobrze w naszych progach.. i są dostosowane do wieku uczestników; wykonane na nich prace uczestnicy zabierają ze sobą.Wystawy czasowe Gmach główny Wystawy czasowe prezentowane w Gmachu głównym Muzeum.. About See all Kraków, ul. Senacka 3 31-002 Kraków, Poland Muzeum Archeologiczne w Krakowie działa nieprzerwanie od roku 1850.. 10 czerwca o 06:01 ·.. 3 (w godzinach 9-15).. W procesie rekrutacyjnym wszyscy kandydaci są równo traktowani, a .Mar 28, 2022Muzeum Archeologiczne w Krakowie zaprasza w wakacje codziennie od poniedziałku do piątku na zróżnicowane tematycznie warsztaty dla dzieci w wieku 8-12 lat..

Zobacz wystawy Zabytek Miesiąca Stały … Czytaj dalejMuzeum Archeologiczne w Krakowie jest najstarszym polskim muzeum archeologicznym.

Jest to renesansowe założenie ogrodowe powstałe przy dawnym klasztorze karmelitów bosych, jest też jednym z większych ogrodów na krakowskim Starym Mieście,Mar 30, 2022Kilka przydatnych informacji o Muzeum Archeologicznym w Krakowie.. 3 (w godzinach 9-15).. 5,654 people like this 6,250 people follow thisAug 19, 2021Jeśli będziecie spędzać wolny czas w okolicach Rynku Głównego w Krakowie, warto wybrać się do znajdującego się od niego w niewielkiej odległości Muzeum Archeologicznego.. Europejskie Dni Archeologii.. Muzeum dostępne jest za darmo w niedzielę.. Link otwiera się w nowym oknie.1 day agoJul 16, 2021May 12, 2022Jej prace znajdują się w zbiorach muzealnych, galeriach i kolekcjach prywatnych w Polsce i w wielu karjach Europy a także w Kanadzie i w Australii.. Aktualne ceny biletów i godziny otwarcia można znaleźć na stronie Muzeum.. Zobacz wystawy Oddział w Nowej Hucie-Branicach Wystawy czasowe prezentowane w Oddziale w Nowej Hucie-Branicach.. Badania wykopaliskowe i prace ratowniczo-konserwatorskie w ramach sprawowania funkcji konserwatora zabytków archeologicznych w Małopolsce i Krakowie.1 day agoMuzeum Archeologiczne w Krakowie - najstarsza tego typu placówka w Polsce, powstała w 1850 roku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt