Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii

Pobierz

Wydawca: Edra Urban & Partner.. Specyfikacja: * Termin składania ofert: * Zaproszony Dostawca: Mariusz Walaszek Zakład Oprogramowania Komputerowego Progmar: Opublikuj zapytanie.. Wiele z tych pytań zawiera scenariusze wzięte z życia, przypadki pacjentów obserwowanych i leczonych w szpitalu.. Jest to zbiór pytań testowych o zróżnicowanej skali trudności, obejmujących zagadnienia z pediatrii.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Podręcznik medyczny Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii - od 16,99 zł, porównanie cen w 17 sklepach.. Książka podzielona jest na działy tematyczne, m.in. pulmonologię, kardiologię, hematologię, neurologię czy medycynę ratunkową.Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii: .. "Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii" to książka napisana w formie pytań i odpowiedzi.. Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.. Książka Koszt dostawy już od 0.00.. W każdym z działów znajdują się 2 .Książka Książka podzielona jest na działy tematyczne, m.in. pulmonologię, kardiologię, hematologię,.. Edra Urban & Partner Książki - Nauki ścisłe - Medycyna - przeczytaj opinie, kupuj .Interpretacja danych i przypadków klinicznych(…) w najkorzystniejszych cenach!. To jest produkt Twojej firmy.. Jest to zbiór pytań testowych o zróżnicowanej skali trudności, obejmujących zagadnienia z pediatrii..

Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii.

W każdym z działów znajdują się 2 grupy pytań z odpowiedziami i krótkim uzasadnieniem .. 250 pytan i odpowiedzi - Hughes A.. Największa księgarnia medyczna, niskie ceny i darmowa dostawa, szybka realizacja zamówień, ponad 10-lat doświadczenia w internecie, bezpieczeństwo zakupów.Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii.. Promocje nawet do -35%.. pulmonologię, kardiologię, hematologię, neurologię czy medycynę .W każdym z działów znajdują się 2 grupy pytań z odpowiedziami i niedługim uzasadnieniem ich wyboru, przedstawiono tu dodatkowo użyteczne wskazówki dotyczące interpretacji wyników niektórych procedur medycznych, np. Badań czynnościowych płuc, cewnikowania serca, audiometrii, oceny EEG i EKG.Książka Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii pochodzi z wydawnictwa Urban&Partner.. Książka podzielona jest na działy tematyczne, m.in. pulmonologię, kardiologię, hematologię, neurologię czy medycynę ratunkową.. Należy do gatunków: nauki przyrodnicze, medycyna.. Książka podzielona jest na działy tematyczne, m.in. pulmonologię, kardiologię, hematologię, neurologię czy medycynę ratunkową.. Pytania pogrupowane sInterpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii - 250 pytań i odpowiedzi.. I polskie, red. Wysyłka w .Zobacz koniecznie Pediatria Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii w cenie 18.93 zł..

Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii: Ilość: * x sztuka.

Zobacz, gdzie kupisz Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii - Robertson J.L., Hughes A.P.. Wanda Balińska-Miśkiewicz, Edra Urban & Partner.. Autorami książki są J.L.. Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24hInterpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii.. Książka podzielona jest na działy tematyczne, m.in. pulmonologię, kardiologię, hematologię, neurologię czy medycynę ratunkową.. MegaKsiazki.pl ma produkt dla Ciebie.. Szybka i bezpieczna dostawa.. Książka podzielona jest na działy tematyczne, m.in. pulmonologię, kardiologię, hematologię, neurologię czy medycynę ratunkową.. W. Balińskiej-Miśkiewicz już za 17,10zł i wysyłką od 0złKsiążka medyczna: Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii, opis: Jest to zbiór pytań testowych o zróżnicowanej skali trudności, obejmujących zagadnienia z pediatrii.. porównanie cen w 9 sklepach, cena już od 14,87 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę.. W każdym z działów znajdują się 2 grupy pytań z odpowiedziami i krótkim uzasadnieniem ich wyboru, przedstawiono tu również praktyczne wskazówki.Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii - 250 pytań i odpowiedzi - J.L..

Przeczytaj recenzję Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii.

Zobacz inne Nauki medyczne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Jest to zbiór pytań testowych o zróżnicowanej skali trudności, obejmujących zagadnienia z pediatrii.. - Inspiracją do pierwszego wydania niniejszego podręcznika były prośby ze strony jednej z naszych lekarek stażystek, która przygotowując się do pisemnej części egzaminu MRCPCH, spytała, czy moglibyśmy udostępnić jej jakieś przykładowe pytania .Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii.. OCENA: Brak ocen OFERTY: 1. porównanie cen; opinie (0) opis/specyfikacja; Jest to zbiór pytań testowych o zróżnicowanej skali trudności, obejmujących zagadnienia z pediatrii .Książka Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii - Robertson J.L., Hughes A.P.. w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy .Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii Robertson J. L., Hughes A.. Styl Trening Dom Elektronika Moto Dziecko Biznes Zdrowie RozrywkaJest to zbiór pytań testowych o zróżnicowanej skali trudności, obejmujących zagadnienia z pediatrii.. W. Balińska .W wyniku recenzji użytkowników produkt otrzymał ocenę : 4 (ocen: 22), aby dodać ocenę lub opinię o Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii (Empik.com) w postaci krótkiej recenzji przejdź do formularza opinii.Jeśli masz link do testu produktu, również możesz się nim podzielić.Książka Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii - Robertson J.L., Hughes A.P..

Książka Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii liczy 230 stron.

Sprawdź!Tytuł: Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatriiAutor: Robertson J.L., Hughes A.P.Rok: 2007Format: 16.5x24.0cmStron: 230ISBN: 9788360290668Informacje o Robertson Interpretacja danych i przypadków - w archiwum Allegro.. Jest to zbiór pytań testowych o zróżnicowanej skali trudności, obejmujących zagadnienia z pediatrii.. - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.. W każdym z działów znajdują się 2 grupy pytań z odpowiedziami .Opis: Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii - Robertson J.L., Hughes A.P.. Interpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii.. Dostępność: Mało .. W każdym z działów znajdują się 2 grupy pytań z odpowiedziami i krótkim uzasadnieniem ich wyboru, przedstawiono tu również praktyczne wskazówki .Jest to zbiór pytań testowych o zróżnicowanej skali trudności, obejmujących zagadnienia z pediatrii.. Książka podzielona jest na działy tematyczne, m. in.. Data zakończenia 2020-11-14 - cena 19,22 złInterpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii - Jest to zbiór pytań testowych o zróżnicowanej skali trudności, obejmujących zagadnienia z pediatrii.. 250 pytan i odpowiedzi autorstwa Robertson J.L., Hughes A. , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 18,49 zł .. Nie można poprosić o .188,10 PLN Tablica mapa 2x3 officeBoard - Mapa drogowa Polski 102,5x120cm, płyta miękkaInterpretacja danych i przypadków klinicznych w pediatrii - Robertson J.L., Hughes A.P..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt