Napisz którą z pomyłek ani uważasz za najbardziej zabawną uzasadnij swoją odpowiedź

Pobierz

Uzasadnij swoją odpowiedź AnswerCharakterystyka Ani Shirley Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: lovekinga1707 28.4.2010 (16:15) Zapisz odpowiednie synonimy podanych wyrazów.. Swoją odpowiedź uzasadnij 2013-08-23 16:39:46; Napisz w kilku zdaniach.. 2009-02-01 17:40:48; W kilku zdaniach uzasadnij swoją opinie.. 2014-06-23 20:27:45; Napisz, którą piosenkę One Direction lubisznajbardziej?. Szkoła - zapytaj eksperta (1558) Szkoła - zapytaj eksperta (1558) Wszystkie (1558) Język angielski (821) Język .Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza: Jak Ania uratowała życie siostrze Diany.. Uzasadnij swoją wypowiedź.. Pytania .. Jeżeli masz możliwość, wydrukuj kartę, uzupełnij i wklej do zeszytu.. DODAJ + Język polski.. 2014-06-23 20:27:45; Napisz, czy chciałbyś , aby w Polsce zmieniono złotówkę na euro .. BŁAGAM NA JUTRO!. Starajcie poświęcić na naukę tego przedmiotu .. Pobierz, wysyłając SMS o treści LEAD.WKUWAM pod numer 92505 Wpisz otrzymany kod :Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz którą z pomyłek Ani uważasz za najbardziej zabawną ?. Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem.. dziennie.. O: Dzień dobry.. Sytuacja ta wydarzyła się, gdy Ania zaprosiła swoją przyjaciółkę Dianę na herbatkę.. ( )Weź udział w ankiecie Która z tych piosenek najbardziej Ci się podoba i którą uważasz za najlepszą ?.

napisz ktora z pomylek ani z zielonego wzgorza uwazasz za najbardziej zabawna.uzasadnij swoja odpowiedz.

3.podam sposoby jego rozwiazania.. Daje naj.II Przypomniałeś sobie najważniejsze fakty z życia bohaterki powieści, gdzie i kiedy toczy się akcja.. Wykonaj.. Te wyrazy to: rozsądny , duży .Napisz, którą z pomyłek Ani uważasz za najbardziej zabawną.. Temat : Pomyłki Ani.. 2.podam przyczyny problemu.. Na środku zeszytu narysuj Anię.. Uzasadnij swój wybór.. Question from @Matix2223 - Szkoła podstawowa - HistoriaFeb 12, 2021Napisz czy zgadzasz się ze stwierdzeniem Ani z Zielonego Wzgórza: ,,zaledwie osiągnęłaś jeden cel, już inny, wyższy jeszcze, ukazuje ci się w dali i to właśnie czyni życie tak miłym ".. Odpowiedź uzasadnij.. Na poniedziałek.. Uzasadnij swoją odpowiedź w przynajmniej 9 zdaniach.. Jeśli nie - przerysuj tabelę do zeszytu.z języka polskiego.. Dziewczynka podała koleżance przez pomyłkę wina, zamiast soku malinowego, za którym Diana przepadała.. Napisz, którą z pomyłek Ani uważasz za najbardziej zabawną.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Mateusz szybko pojechał po lekarza.. albo " Za najbardziej zabawną z pomyłek Ani uważam sytuację, kiedy na pikniku zamiast soku malinowego podała Dianie wino.. Ja wybrałam to z tym sosem i myszką Answer.. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Spróbuj uzupełnić teraz kartę pracy "Elementy świata przedstawionego"..

Napisz, którą z pomyłek Ani uważasz za najbardziej zabawną.

Uzasadnij.. Opisz sylwetkę osoby którą uważasz za patriotę i wzór cnót obywatelskich.. Mówię z góry, daję naj ;) Odpowiedź Guest Za najbardziej zabawną "przygodę" uważam przefarbowanie włosów na zielono, ponieważ w świecie cięzko jest znależć człowieka w zielonych włosach.1.Napisz którą z pomyłek Ani z Zielonego Wzgóza uwarzam za najbardziej zabawną i dlaczego.. w Zapytaj.onet.pl.. Uzasadnij swoją odpowiedź.. Uzasadnij.. Odpowiedź uzasadnij.. Wskazówki do pracy na każdy dzień przedstawię poniżej, karty pracy, dodatkowe zadania i prace domowe są w załącznikach.. PLS JAK NAJSZYBCIEJ .Oct 6, 2021Odpowiedź uzasadnij.. Ania wraz z Dianą .Uzasadnij swoją odpowiedź 2015-09-30 17:26:28; XD?. na nadchodzący tydzień.. 1.Napisz którą z pomyłek Ani z Zielonego Wzgóza uwarzam za najbardziej zabawną i dlaczego.. Napisz,którą z pomyłek Ani z Zielonego Wzgorza uważasz za najbardzie zabawna.Uzasadnij swoją odpowiedź dwoma orgumentami.napisz ktora z pomylek ani z zielonego wzgorza uwazasz za najbardziej zabawna.uzasadnij swoja odpowiedz.. 3.podam sposoby jego rozwiazania.Napisz,którą z pomyłek Ani z Zielonego Wzgorza uważasz za najbardzie zabawna.Uzasadnij swoją odpowiedź dwoma orgumentami.. Nad nią chmury, w których napiszesz rzeczy, o których marzyła.. cie.. Daje najnaj.. Question from @Wronamatika - Szkoła podstawowa - Polski ..

2013-02-02 ...Zadanie domowe Napisz, którą z pomyłek Ani uważasz za najbardziej zabawną.Uzasadnij swoją odpowiedź.

Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Na zakończenie do .Przydatność 60% Napisz wywiad z podróżnikiem - rozmowa z Wojciechem Cejrowskim.. Następnie każde z nowo utworzonych wyrazów zapisz w zeszycie z orzeczeniem nie.. Na podstawie dowolnego schematu przedstaw przyczyny problemu i sposoby ich rozwiązania.. Pytania .. Szkola edukacja.. 2.podam przyczyny problemu.. Uzasadnij swoją odpowiedź 2010-05 .Napisz którą z cech polaka-sarmaty uważasz za godną naśladowania we współczesnej Polsce.. ZALOGUJ.. Ja chce to z tym sosem i myszką !. Pilne.. - zawierające ż wymienne Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: ECinkel 30.4.2010 (08:04)Czy Ania z zielonego wzgórza mogłaby zostać twoją pokrewną duszą?. Dzień dobry państwu, Monika Waligórska, dzisiaj przeprowadzę wywiad z słynnym podróżnikiem i osobowością telewizyjną Wojciechem Cejrowskim, który występuje w programie "Boso przez świat".. z. adania obowiązkowe, a jeśli macie możliwość - także.. Szkoła - zapytaj eksperta (1487) Szkoła - zapytaj eksperta (1487)Marzenia Ani.. P: Dzień dobry..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt