Napisz gdzie siedzisz w klasie po niemiecku

Pobierz

Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. W celu napisania dobrego planu lekcji w języku niemieckim na pewno przydadzą Ci się dni tygodnia po niemiecku dostępne pod tym linkiem - dni tygodnia po niemiecku.. koncem maja bylem ze swoją klasa na wycieczce w niemczech Wycieczka trwala 2 dni.. - z kim i jak długo byłam.. .hej mam problem z zad domowym z języka niemieckiego.. aleczzzo 7 miesięcy temu.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Podczas tworzenia tekstu, w którym stworzysz opis pt. Mój dzień po niemiecku, przećwiczysz słówka i zwroty, a także poznasz najważniejsze czynności po niemiecku, który każdy wykonuje podczas standardowego dnia.. Opowiadanie o sobie po niemiecku cz. 3 - Hobby, zainteresowania Drodzy Czytelnicy, dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.. Pocztówka niemiecki.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. "Dyscypliny sportowe po niemiecku" - z fiszkami niemieckie słówka to dobra zabawa!. Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie..

Opisz siebie po niemiecku.

Opis siebie (imię Piotr ,wiek 15 ,data urodzenia 07.07.1999 ,miejsce zamieszkania Rypin ,kraj,szkoła,zainteresowania,ulubione przedmioty,rodzeństwo 2 siostry ,twoje zwierzęta niemam , Wygląd zewnętrzny: figura (nie jestem chudy ale też nie gruby) ,wzrost (183 ,oczy (zielone) ,(uszy,nos nie wiem obojętnie) ,charakter (miły przyjacielski itp)zgadnę gdzie siedzisz w klasie.. 19:30 - Es ist neunzehn Uhr dreißig.Po 6 latach w SP musiałam w gimnazjum wybrać drugi język padło na niemiecki.. Odpowiedz.. Przydatne słowa w j. niemieckim.. 2.W mojej szkole jest wiele zajęć fakultatywnych.. Dzień Ojca w Niemczech.. (nieoficjalnie) Guten Tag, mein Name ist Zwolińska./.. Czegoś zapomniałem… o tak!. Choroby po niemiecku.. Mieszkaliśmy w niewielkim ośrodku przy berlińskiej operze.Musisz przetłumaczyć "W KTÓREJ JESTEŚ KLASIE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Odpowiedzi: 2 .. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Nasza lekcja została skonstruowana w ten sposób, że fiszki tworzą przykładowy dzień po niemiecku.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. - jaka była pogoda i jakie są Nasze wrażenia.. Proszę o pomoc mój nr gg to ..

Przeciwieństwa po niemiecku.

celujący :) +0 pkt.. Hallo, ich bin Ania/ Ich heiße Ania/ Cześć, nazywam się Ania.. Dzień Dziecka w Niemczech.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "W KTÓREJ JESTEŚ KLASIE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.XarXen.. Muszę napisać list do koleżanki z Niemiec w który ma być: - kiedy i gdzie byłam latem na wakacjach.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "TYLKO TAM SIEDZISZ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.opis wycieczki szkolnej po niemiecku.. 5 znanych niemieckich zabytkówMusisz przetłumaczyć "TYLKO TAM SIEDZISZ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Niemiecki język potoczny.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Opis wakacji po niemiecku Sommerferien.. (eine Menge verschiedener AGs) 3.Przedmioty szkolne po niemiecku są jedną z pierwszych grup słówek, których uczą się dzieci.. Pocztówka po niemiecku - przykład.. To wszystko Podanie godziny po niemiecku w sposób oficjalny jest bardzo prosty.. Bo nie dość, że trzeba pamiętać poprawne rodzajniki poprzedzające rzeczownik, to jeszcze sam .Lebenslauf..

Popularne drzewa po niemiecku.

Na początku przygody z językiem niemieckim zwykle poznajemy proste słownictwo ze świata, który nas otacza.. Pytanie brzmi: Napisz po niemiecku, dlaczego nie chciałbyś mieszkać w domu spokojnej starości (5 zdań) i w mieście staruszków takie jak np. sun city ( 5 zdań).Proszę NIE Z TŁUMACZA!. Osoba z zawodem opiekunki, czy złotej rączki na budowie jest w stanie kilkukrotnie lepiej zarobić niż nie jedna wykształcona osoba po studiach w Polsce (oczywiście wszystko zależy od poziomu wykształcenia).Wskazówki jak napisać pocztówkę po niemiecku.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Wzór pocztówki po niemiecku, zwroty przydatne podczas pisania pocztówki.. Jidysz - dialekt niemiecki.. Pech chciał, że trafiłam do klasy, gdzie 75% osób już wcześniej miało styczność z tym językiem, więc nauczycielka doszło do wniosku, że zrobimy przyspieszony kurs niemieckiego a później polecimy dalej z materiałem.. Grzyby po niemiecku.. I przetłumacz na J.polski !. der Stundenplan - plan lekcji.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię ..

Torebka po niemiecku.

, pochodzę z Polski.Jak opowiedzieć w języku niemieckim o swoich zainteresowaniach, hobby i spędzaniu czasu wolnego.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. - gdzie nocowaliśmy i co robiliśmy w trakcie pobytu.. Uczęszczasz do szkoły prywatnej.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Napisz po niemiecku że: 1.. Skomentuj.. Zniechęciłam się i to bardzo!Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Zupa szparagowa - przepis.. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. Obowiązuje 24 system godzinowy i podajemy godzinę według schematu: Es ist + (godzina) + Uhr + (minuty) 18:45 - Es ist achtzehn Uhr fünfundvierzig.. Dla dzieci, które rozpoczynają naukę niemieckiego we wczesnych latach szkolnych właśnie szkoła, a w tym przedmioty szkolne są .Plan lekcji po niemiecku.. Udostępnij.. Wiedzą o tym wszyscy ci, którzy niedawno rozpoczęli swoją przygodę z językiem niemieckim.. Na jutro muszę to… Napisz po niemiecku, dlaczego nie chciałbyś mieszkać w domu spokojnej starości (5 zdań) i w mieście .Napisz po niemiecku słówka np. klasa, uczennica , poprostu co znajduje sie w klasie .. Niemieckie rzeczowniki dla Polaków nie należą do łatwych.. Dzień dobry, nazywam się Zwolińska.Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Pilne!. Dobrze byłoby znać 'plan lekcji' w j niemieckim..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt