Charakterystyka felixa niki

Pobierz

Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. Płeć: Dziewczynka.. Zapisuje się do szkolnego ruchu oporu przeciw certyfikatowi jakości.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów z książki pod tytułem ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi".. Sam także konstruuje wynalazki.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i .przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem .Chłopak jest szczupłym blondynem o piwnych oczach.. Nosi okulary.. wg Annabradecka.Kategoria:Rodzina Felixa, Neta lub Niki.. Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi.. Przez większą część serii uczęszcza razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Felixem i Netem do drugiej klasy gimnazjum.Charakterystyka postaci felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi Bohaterowie Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. To jednak zdolny matematyk i komputerowiec - potrafi włamać się .Mar 11, 2021Nov 17, 20215 days ago Po wejściu na danego bohatera możesz dodać do niego opis.Uczestniczy w świątecznej kolacji, podczas której dostaje od Neta srebrny pierścionek.. Ma czternaście lat.. Rozdział 7.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. Charakterystyka bohaterów Felix Polon — uczeń klasy pierwszej "a", Gimnazjum im..

Ma psa Cabana.Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

Felix odznacza się bystrością, inteligencją i odwagą.. Zna się na wszelkiego rodzaju mechanizmach.. Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. W siódmej części poznał swoją dziewczynę - Laurę.. Klasowa piękność, lubi się stroić.. Podczas klasowej wycieczki w góry dochodzi do zaginięcia Niki.. Streszczenie Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Ma psa Cabana, z którym jest bardzo związany.Felix, Nika i Net zostają odznaczeni przez ministra.. "Jego ciemnoblond fryzura wyglądała, jakby czesał się, odpalając we włosach petardę".. Rodzice Niki nie żyją, ale udaje, że mieszka z ojcem.. wg Maksymilianszaw.. Gdy miała sześć lat, jej mama zmarła.. Felix Polon, Net Bielecki, Nika Mickiewicz Manfred, Golem.. Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Felix Net i Nika oraz Gang; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Witam Czy jest może jakieś wypracowanie na temat ksiazki Felix Net i Nika ( oprocz stracenia )?udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.felix, net i nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa rafała kosika, wydawanych przez wydawnictwo powergraph.opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - felixa polona, neta bieleckiego oraz niki mickiewicz - …Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Rafał Kosik Info: data wydania: 6 grudnia 2004 stron: 376 Opis: Felix, syn wynalazcy, ma talent do konstruowania robotów..

To on namawia przyjaciół, by dać nauczkę chłopakom, którzy zaczepiają oraz okradają ...Nika Mickiewicz - charakterystyka.

Robi to, by zachować samodzielność i nie musieć zamieszkać w domu dziecka.. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. Nika jest bardzo samodzielna i zaradna.Przyjaźni się też z Manfredem, programem AI stworzonym wspólnie przez Marka Bieleckiego i jego syna.. Kliknij na nazwisko postaci aby zobaczyć o niej informacje.. Jest niższy od Neta o pół głowy.. Tajemnice Niki.. Piotr Polon - tata Felixa, pracuje w Instytucie Badań Nadzwyczajnych, syn zainteresowanie robotyką odziedziczył właśnie po nim, Marlena Polon - mama Felixa, pracowała w banku, ale kiedy ktoś wykorzystał jej laptopa do wprowadzenia wirusa, została zwolniona, Babcia Lusia - od czwartej części .Znajdziesz tutaj charakterystyki bohaterów i postaci książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Wiek: 13 lat.. - Madame Josephine - wróżka korpulentna pani po siedemdziesiątce.Koleżanka z klasy Felixa, Neta i Niki.. Nie rozstaje się ze swoimi starymi martensami.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.. Po jej odnalezieniu przyjaciele dowiadują się, że ma ona zdolności telekinetyczne.Felix net nika; OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA; Opisz rozwiazanie jednej zagadki Felixa, Neta, Niki z lektury.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Felix moim przyjacielem .Dec 3, 2021Felix, Net i Nika Test..

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ...Nika Mickiewicz - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Drobna rudowłosa dziewczyna o zielonych oczach.

Net.Golem-Golem - dwumetrowy, człekokształtny robot skonstruowany przez Felixa i Neta.Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Wzorem MacGyvera potrafi z zapałek i ketchupu zrobić helikopter.. Wysoki, chudy chłopiec o błękitnych oczach.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Odpowiedź: Imię i nazwisko: Nika Mickiewicz.. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. Felix zaś daje babci Lusi w prezencie pierścionek z jej młodości.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Mieszka sama w bardzo skromnie urządzonym maleńkim mieszkanku w starej kamienicy na Pradze.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science-fiction, autorstwa Rafała Kosika.Bohaterowie epizodyczni - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Żyje bardzo skromnie, przez cały rok nosi te same buty.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Jego znakiem rozpoznawczym jest noszenie plecaka pełnego.. Krótki opis Felixa, .Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika"..

prof. Stefana Kuszmińskiego; szczupły, trzynastoletni chłopiec o blond włosach i piwnych oczach; zaczyna naukę w gimnazjum.Charakterystyka felix net i nika Nika Mickiewicz - charakterystyka.

Bardzo podoba jej się Net, podczas trwania całej serii usiłuje być jego dziewczyną, co niesamowicie denerwuje Nikę.. felix net i nika Znajdź słowo.. Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Polski.. Nika jest odważną i inteligentną dziewczyną.Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Klasa:.. Charakterystyka Felix, Net i Nika brainly.. Felix,Net i Nika Przebij balon..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt