Film przysięga odcinek 459

Pobierz

Odcinek 659 Kemal znów daje się sprowokować Leventowi.. [Streszczenie + Zdjęcia].. Zaczęła żyć pełnią życia.. Wygląda Cansu tragicznie, gdzie ta piękność.. Główna bohaterka telenoweli to grana przez piękną Özge Yagiz Reyhan - skromna dziewczyna, która zostaje zmuszona do małżeństwa z obcym mężczyzną.Movie.. Napisy: polskie dla niesłyszących.. Hikmet odbywa z Melike rozmowę na temat Songul.. Przysięga odc.. Czeka go nieprzyjemna rozmowa z właścicielem.. Kumru znęca się nad Masal.. Sehriye jest zniesmaczona zachowaniem Kumru i Kemala.. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 ;)Jun 15, 2022Jul 7, 2021Jul 15, 2021Aug 10, 2021Aug 13, 2021Aug 9, 2021Odeszła z tureckiej telenoweli ku rozpaczy fanów.. Meltem okłamuje Narin, że jej udziały w firmie Kemala, to zabezpieczenie przyszłości Merta, któremu je kiedyś przekaże.. Miała grać w serialu i coś nie słychać.. Kumru postanawia wziąć go na litość.. Kemal i Narin przez całą noc szukają Masal.. [Streszczenie + Zdjęcia] 22 lipca 2021Turkweb.pl 459: Feride pisze list do Emira, w którym przedstawia całą swoją historię.. Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi 663, 664, 665 i kolejnych.. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. 459 Yemin telenowela Turcja 2019-2020, 55 min "Przysięga" to kolejna z tureckich produkcji telewizyjnych, które cieszą się wyjątkową popularnością wśród polskich widzów..

Wymarzona Miłość ... Przysięga odcinek 459: Feride pisze list do Emira, w którym wyznaje mu całą prawdę o sobie!

Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.. Arogancka i zbyt pewna siebie.. Gulperi dowiaduje się, co Ahmet powiedział Emirowi i jest załamana.. Tłumaczenia Kemala nie przekonują Narin.. Cavidan jest przekonana, że syn jej wybaczył.. Dziewczynka pojawia się nad ranem z rozwozicielem mleka.. Tulay płaci Cengizowi, by zabił Emira.. W końcu jednak ma zostać do ślubu Feride.. Kemal nie pamięta, co się wydarzyło poprzedniej nocy.. Tłumaczenia Kemala nie przekonują Narin.. 663 wyemitowana zostanie w wtorek.Jun 15, 2021Aug 17, 2021odc.. Emir robi.. ROZWIŃ.. Gulperi prosi Ahmeta, by wycofał przeciwko niemu oskarżenie.. .Jednym z nich jest Przysięga - emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.. To, jak poznała Cavidan i jak później trafiła do rezydencji.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby .Aug 18, 2021Przysięga - odc.. Nowy serial turecki od 3 września 2019 roku na antenie TVP1!. Meltem boi się, że Levent ją wyda przed Kemalem i Narin.. Feride przyznaje się Melike, że to Cavidan przysłała ją do rezydencji.. Jest załamana, bo razem z ojcem wróciła przeszłość.. Yildiz kradnie dla Meltem telefon Kemala i na jej polecenie dolewa do soku Narin prawie całą fiolkę leku.. Talaz nie chce się przyznać, dlaczego nadal śledzi Songul..

Przysięga sezon 4 streszczenie_filmu_przysięga.pdf [Pobierz teraz] Pobierz już teraz sprawdzoną pomoc szkolną w formacie PDF!Przysięga / Yemin.

Kumru znęca się nad Masal.. Dlatego nie zamierza ich sprzedać.Jun 10, 2022Rozrywka Przysięga, odc.. W końcu udaje się go przekonać do sprzedaży udziałów.Feride wspomina dzieciństwo.. Feride pisze szczery list do Emira.. Feride pisze szczery list do Emira.. Feride przyznaje się Melike, że to Cavidan przysłała ją do rezydencji.. Kemal jest gotów zapłacić każdą sumę za udziały Meltem.. Cavidan jest przekonana, że syn jej wybaczył.Aug 16, 2021Odcinek 660 Mert namierza złodzieja swojego laptopa.. Choć ona go wyprasza, zostaje na całą noc.. Cengiz zamierza trafić na jeden dzień do aresztu.Ahmet dostaje się nocą do pokoju Gulperi i znów próbuje ją wykraść.. Cemre i Talaz .Emir idzie do urzędu ustalić datę ślubu i prosi Feride o dowód osobisty.. Nie ma dobrych wspomnień związanych z ojcem.. Kemal przychodzi do Narin.. Gulperi próbuje uciec Ahmetowi.. "Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. Seyfi budzi się w domu Hikmeta.. Przeliczyła się i musiała się pożegnać z serialem.. Przerażona Oya informuje rodzinę, że z sejfu zniknęła cała biżuteria.Emir zostaje zatrzymany w areszcie.. Rzuca się na Emira z nożem, ale to Emir go obezwładnia i rani w udo.. Feride jest zaskoczona słysząc datę swojego ślubu.Songul jest pewna, że jej podstępny plan pogrąży Feride.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Emir zaprasza matkę na swój ślub.. Emir zaprasza matkę na swój ślub..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt