Popatrz na obrazki napisz pytania w czasie past simple

Pobierz

Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.Popatrz na obrazek.. Tworząc je mamy kilka możliwości: 1.. 2009-10-23 16:17:32Czasowniki regularne w czasie przeszłym prostym (Past Simple) są zakończone końcówką -ed.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Popatrz na obrazki i uzupełni zdania czasownikami w czasie present Simple lub present continue daje naj i proszę o szybką odp.. Odmiany czasowników nieregularnych najlepiej nauczyć się na pamięć, można je znaleźć w tabeli czasowników nieregularnych (w kolumnie oznaczonej Past Simple ).. Popatrz na obrazek.. Tworzymy je w następujący sposób: Did + I/you/he Odpowiedź na zadanie z Evolution plus 6 .. Popatrz na ilustracje oraz (.). 1 Zadanie.. 2015-05-28 15:36:25 napisz pytania do odpowiedzi !. Napisz krotka historie w czasie past simple i past continuous o tym co robiles w ferie po ang szybko pls; Zad.4 str.62 Popatrz na obrazki.. w PAST simple czy tylko w present perfect ( dzieki za usuwanie pytania ) .. Napisz pytania i odpowiedzi w czasie Present continuous.. Użyj czasownika be.. ;))PROSZE O POMOC.Z GÓRY DZIĘKI !. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych .Popatrz na obrazki.. napisz pytania w czasie past Simple oraz krótkie odpowiedzi użyj czasownika be jeśli odpowiedź jest prze…Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Zad.4 str.62 Popatrz na obrazki..

Zastosuj czasownik be w czasie past simple.

czy cook jest cooked w 2 formie?. 2011-05-24 19:13:59; Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w czasie Past Simple, Past Continuous, Present Perfect lub Past Perect.. 2012-09-24 15:49:51; Ułóż zdania w czasie Present Continuous.. 4 Zadanie.. 3 Zadanie.. Napisz krotka historie w czasie past simple i past continuous o tym co robiles w ferie po ang szybko pls; Zad.4 str.62 Popatrz na obrazki.. !Popatrz na obrazki, i przeczytaj wyrazy, Ułóż pytania w czasie Past Simple ; # Pomoże ktoś .. :DZadanie na JPG.. Question from @SWEEG - Szkoła podstawowa - Język angielskiCzasowniki w czasie przeszłym prostym (Past Simple) mogą być zakończone końcówką ed - czasowniki regularne lub przyjmować inną formę - czasowniki nieregularne.. na jutro proszę pomóżcie 1 where / Kelly and Ben / sit _____ _____ 2 what / Kelly / wearPrzypominam, że polecenia zaznaczone na czerwono wykonujemy na ocenę.. Pomożesz?. proszę to na jutro, daję naj i 20pkt więc się .Prosze o opis weekendu sławnej osoby w czasie Past Simple po angielsku; Napisz 8 zdań w czasie past simple na temat filmu Maleficent(Czarownica) PILNE!. Książka "arka czasu".. Do czasowników zakończonych na -y dodajemy -ed, ale -y zamieniamy na -i, np. try - tried.. Uzupełnij pytania w czasie past simple i napisz odpowiedzi.. Napisz pytania i krótkie odpowiedzi..

Pytania należy ułożyć w czasie Past Simple.

ułóż i napisz pytania w czasie present contunuous potem napisz krótkie odpowiedzi na jutro dodal zdjęcie pls !. W tym czasie także pojawia się pomocniczy operator, za pomocą którego tworzymy pytania i przeczenia - tym razem jest to słówko did.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o popatrz na obrazki.. Zadawajcie sobie nawzajem pytania dotyczące dnia wczorajszego i odpowiadajcie na te pytanie.popatrz na obrazek i uzupelnij zdania uzyj czasu past continous.. 2010-01-21 17:03:31; Uzupełnij luki w tekście, wstawiając czasowniki w nawiasach w formie twierdzącej lub przeczącej w czasie present simple 2014-05-18 12:25:41Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Jaki operator należy dodać?. !Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Popatrz na obrazek i powiedz ,co zrobiły wspólnie.. Jeśli odpowiedź jest przecząca, napisz poprawną odpowiedz.DAJE NAJ!. 2 Zadanie.. Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.Popatrz na obrazek.. Poleceń w nawiasach nie trzeba przepisywać, gdyż jest to tłumaczenie do lekcji.. Do podstawowej formy czasownika dodajemy tylko końcówkę -ed., np. play - played.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Prosze o opis weekendu sławnej osoby w czasie Past Simple po angielsku; Napisz 8 zdań w czasie past simple na temat filmu Maleficent(Czarownica) PILNE!.

Zapisz pytania i krótkie odpowiedzi w czasie Past Simple.

Napisz zdania o tym , jak spedza swoj dzien ta dziewczyna.. Pamiętaj pytania zaczynamy Napisz list w imieniu Rafała do jego rodziców , w którym opowie o swoim życiu.. Przeczytaj wzór wypowiedzi poniżej.. 3.Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Język angielski from Guest Popatrz na obrazki .. Pytania należy ułożyć w czasie Past Simple.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. 2012-01-09 19:53:01; Uzupełnij zdania.. Question from @Krotka - Liceum/Technikum - Język angielskinapisz po 3 zdania po ang w czasie past simple w forme.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 5 Zadanie.. Popatrz na obrazek poniżej: 2.2 Uzupełnij zdania czasownikami podanymi w nawiasach w czasie present simple lub present continuous.. Question from @Lisek792 - Szkoła podstawowa - Język angielskiNapisz pięć zdań o swoim życiu.. 5 Pracujcie w parach.. Tworzymy je w następujący .★ Popatrz na obrazki napisz pytania i krótkie odpowiedzi zastosuj czasownik be w czasie past simple: Szukaj: Polska Sport Sztuka Gospodarka Społeczeństwo Kultura Historia Geografia Technika Nauki humanistyczne Nauki przyrodnicze Nauki społeczne Nauki ścisłe Religioznawstwo Filozofia Biografie .Napisz tekst dyktanda o piekarzu Włodzimierzu.W swojej wypowiedzi użyj jak najwięcej słów zakończonych na -arz,- erz -aż -eż (na pół strony a-4) pomóżcie plis na Napisz opowiadanie z opisem sytuacji, w której Sławek bohater tekstu Ewy Przybylskiej, mógłby poczuć, że ma skrzydła u ramion.Past Simple - pytania i przeczenia..

Użyj wyrażeń w formie czasu past simple.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt