Uporządkuj wymienionym postaciom właściwe wydarzenia

Pobierz

Włochy, Niemcy, Austro-Węgry.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Przyporządkuj wymienionym poniżej postaciom właściwą jej charakterystykęA) DioklecjanB) Teodozjusz wielki C) OdoakerD) Konstantyn wielki1.. Rosja, Francja, Wielka Brytania.. - Czarodziejska fujarka dla Łamignata.. Odpowiedź Guest.. Francja, Niemcy, Włochy.. - Poranny powrót obrabowanych przyjaciół do grodu.Uporządkuj podane wydarzenia w kolejności chronologicznej.. Przyporządkuj .Więcej wydarzeń Więcej wydarzeń WROCŁAW Więcej wydarzeń POP & ROCK Zobacz FESTIWALE w Polsce Zobacz NAJWIĘKSZE imprezy w Polsce 2.Jun 16, 2022Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. UWAGA!. Marszałek, który podpisał kapitulację Francji, a następnie stanął na czele współpracują-cego z Niemcami rządu w Vichy.. Zadanie2/zapisz w wyznaczonych miejscach po dwa skutki podanych wydarzeń 1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama Użytkownik Brainly .. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Aktualne wydarzenia (11249) Gospodarka (3587) Parlament (2846) Partie i Ugrupowania (16366) Polityka Zagraniczna (14122) Polska (19938) Prawo i Etyka (40228) Prezydent (9250) Rząd (6158) Samorząd (1056) Unia Europejska (4428)Uporządkuj podany plan wydarzeń: o Ostatnie życzenie.. 1025 rok - koronacja Bolesława Chrobrego..

Zadanie 1/przyporządkuj wymienionym postaciom właściwe wydarzenia.

W tym celu wpisz cyfry od 1 do 5.. W tym celu wpisz cyfry od 1. do 8.. Question from @Bam6 - Gimnazjum - HistoriaUporządkuj chronologicznie plan najważniejszych wydarzeń, korzystając z tekstu lektury.. B. Wymień państwa, które przed wybuchem I wojny światowej tworzyły trójporozumienie (trójporozumienie .. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Uporządkuj plan wydarzeń.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania W ciągu długich dziejów geologicznych na obszarach Polski zachodziło wiele wydarzeń geologicznych.Uporządkuj chronologicznie wybrane wydarzenia geologiczne.. .ZAGADNIENIA XIX WIEK () Materiał z podręcznika od strony 7 do 18; 27-44; 63-72; 75-81; 87-157.. Stefan Batory - założenie Akademii Wileńskiej.2 zadania.. Zadanie 1/przyporządkuj wymienionym postaciom właściwe wydarzenia.. Wielka " wsypa " na lekcji historii 3.. Cesarz którego panowanie kończy istnienie cesarstwa zachodniorzymskiego i umownie zamyka epokę starożytności2.. Odpowiedzi: 0 .. Odpowiedz.. Imię i nazwisko .. Zmylenie przeciwników 4.Uporządkuj plan wydarzeń lampo +0 pkt.. Zastąp podane zdanie zdaniem bezpodmiotowym.. Wpisz w kwadraciki odpowiednie cyfry od 1 do 15..

uchwalenie Konstytucji 3 maja ... Przyporządkuj wymienionym postaciom właściwe wydarzenia.

753… poniżej.. …… Pojawienie się niedźwiedzia na skraju lasu.Przyroda nr 2 J.D.. 1.4 2.7 3.11 4.6 5.8 6.1 7.12 8.15 9.13 10.14 11.2 12.9 13.5 14.3 15.10 Myślę że pomogłem proszę o naj :) Odpowiedz.. Podaj , z jakim wydarzeniem jest związana każda z osób.Jan 3, 2021Zadanie 1. rozpoczęcie bitwy nad Bzurą wkroczenie Niemców do Warszawy kapitulacja Poczty Polskiej w Gdańsku ewakuacja władz polskich do Rumunii1.. Rozwiązanie .Uporządkuj punkty planu wydarzeń przedstawionych w powieści ( szatan z siódmej klasy ) W tym celu wpisz ich numery w kratki w odpowiedniej kolejności.. Nowe pytania.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Jedno jest niepotrzebne.. o Wyczarowanie nowego domu.. Wpisz w schemat właściwą litere (a-d) … poniżej.. złożenie przysięgi przez Kościuszkę w Krakowie.. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. Wyjazd do Bejgoły 2. o Bezowocne połowy.. o Złowienie złotej rybki.. a) Nadeszły chmury.. Zadanie2/zapisz w wyznaczonych miejscach po dwa skutki podanych wydarzeń.. Atak tajemniczego napastnika.. o Przemiana żony w królową.. o Spokojne życie rybaka i jego żony o Przepędzenie rybaka przez służbę.. we wschodniej części cesarstwa założył miasto nazwane od swojego imienia i przeniósł tam stolicę państwa 3.Przyporządkuj wymienionym poniżej postaciom właściwą jej charakterystykęA)goklecjanB)teodozjusz wielki C) odoakerDkonstantyn wielkipliss daje naj z góry dziękuję..

3.Na podstawie tekstu utworu uporządkuj plan wydarzeń.

Question from @Natalciakk12323 - Szkoła podstawowa - HistoriaFeb 10, 2021Uporządkuj zgodnie z chronologią wymienione postacie , wpisując kolejne cyfry.. Wpisz w wykropkowane miejsca numery od 1 do 15. o Złość żony i wysłanie rybaka po koryto.Na dobry początek 1 Ułóż w porządku chronologicznym podane wydarzenia z okresu tzw. kampanii wrześniowej, wstawiając w kratki numery od 1 do 6.. …… Atak zwierzęcia na Hrabiego i Tadeusza.. - Napaść zbójcerzy na kasztelana i jego towarzyszy., 3.. 5pkt.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Uporządkuj chronologicznie wymienione niżej wydarzenia.Najstarszemu (najdawniejszemu) z nich przyporządkuj literę A, a kolejnym B,C,D i E.. Zadanie.. (SP05) A. Podkreśl dobrą odpowiedź.. Zadanie.. o Pobyt staruszka w stajni.. Obok podaj imiona lub przezwiska bohaterów, którzy uczestniczyli w poszczególnych zdarzeniach: 1. o Opowieść i złotej rybce.. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu odrabiamy.pl.. Oglądasz stare wydanie książki.. Francja, Włochy, Turcja.. b) Problem przetrwania odpadów nie został jeszcze rozwiązany..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt