Test z lektury mikołajek część 1

Pobierz

"Mikołajek" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -mikolajek-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Hej, przeczytaliście "mikołajek i inne chłopaki "?. Ozdobne pudełko.. test dodany 9 lat temu przez patrica70.. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury "Faust" (cz. II) J. W.. Dlaczego Mikołajek nie został ukarany za negatywną uwagę w dzienniczku?. kuzynem Mikołajka.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.. Goethego.. 50 pkt za rozwiązanie + 25 pkt za najlepsze rozwiązanie -17.10.2017 (17:21) - przydatność: 32% - głosów: 41. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. Rodzice i siostra Jadwinia; Tylko rodzice, chłopiec nie ma rodzeństwa; .. 3 rośliny, z którymi wyhodujesz swoje własne świeże powietrze.. 10 roślin, które oczyszczają powietrze.1 Mikołajek Sempe i Gościnny Przełożyły: Tola Markuszewicz i Elżbieta Staniszkis Spis treści Mikołajek Najmilsza pamiątka Zabawa w kowbojów Rosół Futbol Wizytacja Reks Dżodżo Fajny bukiet Dzienniczki Ludeczka Witamy pana ministra Palę cygaro Tomcio Paluch Rower Zachorowałem Świetnieśmy się bawili Idę z wizytą do Ananiasza Pan Bordenave nie lubi słońca Uciekam z domuTest ze znajomości lektury "Mikołajek" 1..

Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Rodzice byli zajęci kłótnią.. Odpowiedzi komp482 rozwiązane zadania komp48.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Zapraszamy!. / 5 lat temu (19 sierpnia) Oglądasz 1-1 z 1 .. Sprawd ź .O to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" Przepraszam, że na 13 punktów wyskakuje ,,musisz jeszcze poćwiczyć" lecz…Test z lektury szkolnej Mikołajek - test znajomości lektury.. fot. rys. Jean-Jacques Sempé 1/11 Jak się nazywał najlepszy przyjaciel Mikołajka?Mikołajek wrócił do domu:-) .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tato uznał, że też nie był dobrym uczniem.. Głęboka 1 37-500 Jarosław.. Snowy Owl Quiz Snowy Owl Quiz .. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Nadzór nad warunkami pracy w zakładzie z ramienia pracodawcy sprawuje: - służba bezpieczeństwa i higieny pracy, 2.Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny flickr.com René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!Mikołajki pisane z wielkiej liter… Czytaj więcejMikołajek.. Nowe blogi .. właścicielem restauracji.. Rozwiąż test.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Inne tryby testu.. Kto należy do rodziny Mikołajka?. Kłopotów jest z tym co niemiara, dzieci są niesforne, wygłupiają się, zakładają worki na głowę, udają duchy, chcą stać na skrzynkach itd..

30 seconds .Test z lektury "Faust" (część II) J. W. Goethego.

Quiz Wiedzy O Bipi Quiz wiedzy o BiPi .. Sprawdź się w naszym teście, no bo co kurczę blade!. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!. opiekunem uczniów.. Na Pingerze siedzi: 322 033 użytkowników 12 677 519 wpisów 16 960 362 zdjęć 75 676 plików audio?. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. • Kim jest Rosół?. Opis testu.. 133 479 plików wideo?. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Mikołajek przedstawia swoich kolegów.Plik Przygody Mikołajka kl.4.doc na koncie użytkownika agrafkaf3 • folder Klasa IV SP • Data dodania: 10 kwi 2012Pytania dotyczą lektury "Mikołajek" Powiedz,jakie kary stosowali nauczyciele wobec swych wychowanków?. Otóż do szkoły ma przyjść fotograf i zrobić klasowe zdjęcie.. 2014-06-01 09:15:27; Czy ktos z was czytał /czytała książkę pod tytółem ,, Mikołajek i inne chłopaki '' ?. a) Mikołajek b) Ananiasz c) Alcest d) Rufus 28) Kim jest tata Rufusa?Plik Mikołajek część 1 test z odpowiedziami zgodny z książkąm i materiałem.rtf na koncie użytkownika paula8137 • Data dodania: 7 maj 2017 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Witaj na stronie Quizz.pl..

2011-11-07 21:05:30; Macie streszczenie lektury Mikołajek i inne chłopaki?

a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. 2010-05-25 16:51:17Opowieści z Narni.. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i reszty szkolnej paczki?. Inne testy z kategorii.. pytanie 1 z 10. .. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlock.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Pokemon Pokedex popularność: 61 dodał: kapol: Nie ma to jak statek.. popularność: 291 dodał: ania0298 .klasa 4 Lektury obowiązkowe "Mikołajek" - test 1.. W jaki sposób.. Rozpocznij test.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?.

NIP 792 106 88 93Test ze znajomości lektury - "Ogólnopolski Katalog.

Wybierz prawidłową odpowiedź.. Uciekł z domu.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Kategorie blogów .Q.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.a) jest kierownikiem działu z butami w domu towarowym "Mały Ciułacz" b) pracuje jako zawiadowca na stacji kolejowej c) pracuje biurze d) pracuje w nowej księgarni 27) Kto jako pierwszy przyniósł do szkoły zeszyt ze znaczkami i oznajmił, że został filatelistą.. Czy poradzisz sobie nawet z trudnymi pytaniami dotyczącymi książki?. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Nocował w domu Euzebiusza.. Podobne działy .. "Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Kwiat z bibuły.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. 2 Kto z K-Raperów jest Twoją bratnią duszą?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt