Napisz o swoich obowiązkach domowych po angielsku

Pobierz

(obojętnie jakie) Odpowiedz najlepiej na 18:30 … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz w 10 zdaniach o obowiązkach domowych.. Wszystko przez to, że cały weekend spędziłem u kolegi .Tłumaczenie słowa 'obowiązki domowe' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. czasowniki-modalne.. 2012-12-21 14:21:24; Napisz 5 zdań przykładowych z czasownikiem to be 2011-09-02 17:28:24; Napisz 10 zdań z czasownikiem have,has got 2014-03-25 09:01:56; Napisz list w którym napiszesz o swoich obowiązkach domowych.Przyda się .codzienne obowiązki domowe po angielsku słownik polsko - angielski.. dam naj dosc krotkie np sprzatam pokoj raz w tygodniu na koncu opinia np moje obowiazki sa wyczerpujace.. Obowiązki domowe po angielsku to household chores lub housework.. Question from @Koniarka66 - Szkoła podstawowa - Język angielskiZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz email po angielsku do swojej koleżanki o swoich obowiązkach domowych, oraz szkonychPoznań,22.03.2010r.. Użyj poniższych podpowiedzi.. Jednak czy nam się to podoba czy nie (whether we like it or not) to musimy je wykonywać.PretoriaN.. Wideo lekcje Gettin' Lingo - obowiązki domowe po angielsku oraz konstrukcja Let's - nauka angielskiego online.Obowiązki domowe po angielsku: wstęp.. Wykorzystaj tekst z ćwiczenia 8. jako wzór..

... Clare MacKay i codziennych obowiązkach domowych.

Droga Babciu !. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "W SWOICH OBOWIĄZKACH" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Opowiedz o swoich obowiązkach domowych,jak często je wykonujesz i czy lubisz je wykonywać?. Wracam do domu o godzinie 14:00.. 1.przetłumacz na niemiecki zaczynając od 'Ich soll.. ': Ja muszę codziennie zmywać naczynia,uczyć się i bawić z rodzeństwem.Nie lubię zmywać naczyń i uczyć się.Lubię bawić się z moją siostrą Amelką.Ja muszę raz w tygodniu sprzątać swój pokój.Rzadko sama piorę moje rzeczy .. Ewa123456789 2010-09-06 15:06:58 UTC #1. wypracowanie10-15zdań o swoich obowiązkach w domu i powiedz co chciałbyś robić w tym czasie z uzyciem formy modalnej obojętnie ile zdań byle lącznie było ich od 15 .Musisz przetłumaczyć "OBOWIĄZKACH" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Na początku listu chcę Cię bardzo gorąco pozdrowić.Dziś sobota,więc całą rodzina szaleje w domu.Mamy tyle do sprzątania,że aż się w głowie nie mieści.Moimi obowiązkami są bardzo proste rzeczy.Muszę posprzątać w pokoju,wynieś śmieci i odkurzyć.Powinnam skończyć to w mgnieniu oka.Jestem szczęśliwa,że mam tyle obowiązków domowych,w .Zadanie: napisz o swoich obowiązkach domowych po angielsku Rozwiązanie: for my household duties should clean your room watering flowers in your room quitting my Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Jak momóc mamie w obowiązkach domowych?.

Po angielsku.

wypracowanie.. Ewentualnie może być w punktach :) Daje naj :*Napisz po angielsku o swoich obowiazkach domowych Pilne!. liceum-klasa-3.. Pomagam mamie zmywać naczynia, ścieram kurze i pomagam tacie na podwórku.. Jan Czeka:) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpisz swoje obowiązki domowe wykorzustując "have to" - min.. A Pod spodem przetłumaczyć na polski.. His wife was kept busy with Alex, Clare MacKay, .. "Kiedyś kompletnie zapomniałem o zadaniu domowym, a nawet o swoich codziennych obowiązkach w domu.. Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz 5 zdań o swoich obowiązkach domowych po angielsku i przetłumaczenie proszęnapisz minimum 10 zdań o swoich obowiązkach domowych po angielsku ( have to) a potem przetłumacz na polski 1 Zobacz odpowiedź .. o Writing 9 Napisz krótki akapit o miejscu, w którym mieszkasz.. Przebieram się ze szkolnych ciuchów w coś wygodnego i zabieram się do pracy.. Prace i obowiązki domowe to zmora nas wszystkich i chyba każdy powie, że nie są to jego ulubione zajęcia.. obowiązki-domowe.. Język niemiecki.. Zamiatam podwórko i zajmuje się ogródkiem.Napisz 5 zdań z czasownikiem must o swoich obowiązkach domowych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt