Śmieszne wierszyki na piątek

Pobierz

Miłego i radosnego Ci życzę dnia Być może połączy nasze serca dwa?. Brak komentarzy: Prześlij komentarz.Siekiera motyka baba goła - justi biber to pierdoła Siekiera motyka bum cyk cyk - justin biber stary pryk Siekiera motyka smentna bajka - u bibera mientka fajka Siekiera motyka stary wój - justin biber to jest C H U J Czy to piątek, czy sobota Bimber wygląda jak idiota.. Może nic się nie zdarzyło?. Można poleżeć rano nie wstawać , wyspanym być uśmiech rozdawać.. Zdrowie niechaj Ci dopisze, zapisz mądrze swoją kliszę!. Życzę pysznego śniadanka, a wieczorem zabawy do sobotniego poranka Wyślij kwiaty Życzenia na piątek Witam cieplutko w piątkowy poranek Wyślij kwiaty Życzenia na piątekPiątek Dziś się z Tobą pożegnałam.. Spokojnie dzień zaplanować, nie spieszyć się ani główkować.. Czy jest w Krakowie?. W nim odpoczynku choć trochę da, i tej radości co w sobie ma.. Niech Ci on upływa miło i wesoło i sami życzliwi ludzie będą wokoło!. Niedostępne Wyślij kwiaty Pozdrowienia Z daleka do Ciebie przybywam, więc pozwól że na chwilę się zatrzymam.. 2 Słońce nauczyło mnie śmiać Ksieżyc nauczył mnie marzyć Gwiazdy nauczyły mnie szlochać, a ty naucz mnie kochać\ 3 Za tą góra za góreczką rośnie czosnek z cebuleczką Gdty cebulkawykiełkuje to cię chłopak pocałuję 4 Nie każdy chłopak świnią jest Nie każdy złym się staję Jeden pokocha i powie cześć drugi na zawsze zostaje a tu masz złote myśli:" nigdy nie miej tyle rozumu, jesli nie masz do czynienia z głupcem .Wiersze, felietony, dedykacje - śmieszne i nie tylko piątek, 30 marca 2012..

Soboto Przybywaj!Śmieszne wierszyki dla dzieci.

Kto mi odpowie?. na ustach błyszczyk, na włosach klej, co za popiprzony gej.. Za Twoją gościnność podziękuję.. Czarny kot Ci wszedł na drogę?. Pięknego słoneczka w sercuTodaykocham, tęsknię, więc ślę pozdrowienia.. Uśmiechem przypieczętuję i dalej powędruję.. Niedostępne Wyślij kwiaty Pozdrowienia Dzień zaczyna się od świtu.Feb 17, 2022i ślub z nim wzięła, a w zeszły piątek sześć urodziła królokrowiątek?. Czy w Ozorkowie?. Dziś jest koniec i początek.. Życzę pysznego śniadanka, a wieczorem zabawy do sobotniego poranka Wyślij kwiaty Życzenia na piątek Piątek, piąteczek, piątunio!. Dotykam Twoje dłonie.. Reklama Bądź radosny, uśmiechnięty i nie pakuj się w przekręty.. Po prostu czas tak rozłóż sobie, by radość sprawiał tobie.". Obrazki przypisane do tagu: Piątek.. Serdeczne życzenia imieninowe przesyła.. *** Dzisiaj Jana imieniny, więc o spaniu nie myślimy.. Po prostu czas tak rozłóż sobie, by radość sprawiał Tobie.. Słonko niech Ci świeci wiaterek - ochłodzi i niech Ci dziś wszystko jak w zegarku chodzi!. Kto rano wstaje, ten pachnącą kawkę ode mnie dostaje Miłego Piątku!. Jun 14, 2021"Piątek to dzień który cię cieszy, bo już weekend do nas spieszy.. Ponoć niedawno widziały wilki, jak kupowała do włosów szpilki.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest..

0 (355 głosów) Oceń:Janie, dobrze, że dziś piątek, odpuść sobie więc rozsądek.

Obrazki, zdjęcia, animacje, fajne grafiki, zdjęcia na whatsapp.. -156 (499 głosów) Oceń: Skopiuj.. Dedykacje do książek .. Przepraszam to były słonie!. Opinie Dodaj opinię Zeszyty Do / Z zeszytu taktojax Wiersz 18 kwietnia 2014 roku, godz. 11:35 20,4°C Piątek Piątek wielki co roku na nowo dusze koloruje Zadumą i skruchą życia i śmierciAutor: Nieznany.. Jeden nie duży, w złotej koronie, drugi kudłaty i piegowaty, wciąż tylko wisiał na telefonie!. Autor: Nieznany.. Dziś jest .. "Pani Otylio jestem bardzo wdzęczna za przesłaną wróżbę.Dała mi wiele do myślenia,a także dała mi światełko na to ,że moge być jeszcze szczęśliwa i znaleść to czego tak naprawde szukam.. Entliczek petliczek malutki wagliczek w kopercie sie schowal na poczcie nocowal.. kochanie przyjdź na spotkanie.. Czy szczęśliwy, weekendowy, czy też raczej zaś pechowy?. Kochany piątku!. Justin Bimber jak już wiecie to największy mu Jak był .Feb 12, 2021Jun 1, 2022Gdyby Twoja prawa noga była czwartkiem, a lewa sobotą to chciałbym Cię spotkać w PIĄTEK!. Baw się dzisiaj dobrze i życia używaj Weekend szybko się skończy,Piątek, piąteczek, piątunio!. Nie lubię pożegnań.. Całuję usta cudowne, Dalsze czynności.. są ryzykowne.. Me serce do Ciebie płonie.. Czekamy na Ciebie od poniedziałku :) Piątku, nareszcie jesteś!.

Autor: Fanpiątek, 13 października 2017 Piątek, trzynastego Dziś jest trzynastego, piątek.

A gdzie ta krowa?. Spokojnie dzień zaplanować, nie spieszyć się ani główkować.. "wolny Piątek - i to jest klawe !. Pod drabiną miałeś nogę?. Bo moje z Twoim jest dawno związane , I tęskni, i czeka na Twoje kochanie.. Za tydzien, za trzy dostaniesz go ty!. Witam!. Maluchy uwielbiają zabawne rymowanki - to dzięki nim łatwo uczą się zapamiętywać oraz przyswajają wiedzę.Jun 2, 2022Mar 5, 2021Apr 6, 20227 days ago Szklane oczy,wytrę Łamiącym wyrazem,uśmiechnę się Myśl o Tobie szklącą się ,odsunę Nie pożegnałam Cie.. Już doczekać się nie mogę, gdy zakręcę z Tobą nogę!May 23, 2022Feb 15, 2022Piątek to dzień który cię cieszy, bo już weekend do nas spieszy.. Może lustro Ci się zbiło?. Można poleżeć rano nie wstawać , wyspanym być uśmiech rozdawać.. Przytulić Cię pragnę i pieścić I w środku mego serca umieścić.. Kłopotu nie sprawię, ale pozdrowienia zostawię..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt