Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą a b lub c mostafa

Pobierz

Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl literę A, B lub C. Zakreśl literę A,B lub C.. (advise, congratulat … e, accuse, beg, allow, warn recommend regret, promise.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Na pewnej fermie lisów srebrnych urodził się lisek o niespotykanej dotychczas, jaśniejszej barwie sierści.Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Przekształć poniższe zdania na mowę zależną, używając podanych początków zdań oraz poprawnych form czasowników wybranych z ramki.. Zakreśl literę: A, B albo C.. 1.Jesteś zmęczona/zmęczony zwiedzaniem.. 2.Wybierz odpowiedz,która najlepiej oddaje polski fragment zdania zarówno pod względem gramatycznym,jak i znaczeniowym.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Zakreśl literę A,B lub C. Zakreśl literę A, B lub C.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Z podanych możliwości odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Zakreśl literę A, B lub C.Nic was nie zaskoczy, a właściwy egzamin pójdzie po tym jak z płatka.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania..

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B lub C).

NIE NA SPRZEDAŻ ROZPOWSZECHNIANIE I KOPIOWANIE ZABRONIONE.. Określ wybierając spośród A albo B, właściwą grupę kontrolną do opisanego doświadczenia i wybierz odpowiednie uzasadnienie spośród 1.-3.Niezbędne informacje dla cudzoziemców w jednym miejscu.— 3.3.). Zakreśl literę A, B lub C.. Wpisz znak w kratkę obok odpowiedzi a, b lub c.. 13 Przykład 4.. Zakreśl literę A, B lub C.Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 12.1.-12.5. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Przeczytaj teksty.. Zakreśl literę A, B, C lub D.Z podanych odpowiedzi (a, b i c) wybierz właściwą reakcję.. Zakreśl literę A, B albo C. Both texts are about A.tylko jedna jest właściwa, chyba że polecenie wyraźnie nakazuje zaznaczyć dwie odpowiedzi.. Z podanych odpowiedzi (A, B i C) wybierz słowo, które poprawnie uzupełnia luki w obydwu zdaniach każdej pary.Nie zawsze przedmioty, które znajdują się na obrazkach, będą pomagały Ci wybrać właściwą odpowiedź.. / 4 pkt).. Aby samodzielnie sprawdzić ćwiczenia i testy z języka polskiego online, należy bezpośrednio pod każdym z nich znaleźć i kliknąć na niebieski.. THE PICKWICK PAPERS MR PICKWICK Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst..

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

Posłuchaj dwukrotnie nagrania.. a talking to b helping c waiting for.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Zakreśl literę A, B lub C.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.. 4.1 Sure, that's a goog idea 5.Do każdego pytania(5.1-5.4) przyporządkuj jedną z podanych odpowiedzi(A-E).. Jedna odpowiedź podana została dodatkowo i nie pasuje do żadnego.Z podanych odpowiedzi wybierz zgodną z treścią tekstu.. Wpisz znak X w kratkę obok odpowiedzi A, B albo C.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.. Zaznacz jedną z czterech możliwości, zakreślając literę A, B, C lub D.. Wybierz właściwe odpowiedzi spośród podanych.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zadanie 1 Załącznik 20.mp3.. Uwaga!. Zaproponuj znajomym, żebyście usiedli i trochę odpoczęli.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1.Z podanych odpowiedzi (A, B i C) wybierz właściwą wypowiedź jednej z osób.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Jak sprawdzić odpowiedzi.. Zakreśl literę A, B albo C.. Podaj wzory sumaryczne wszystkich jonów obecnych w wodnym roztworze kwasu siarkowego(VI), następnie uszereguj zgodnie ze zmniejszającą się wartością stężenia.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst..

z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.

W wypowiedzeniu Po chwili zastanowienia zrozumiemy, że to naturalne podkreślone (0 1) Uzupełnij zdanie.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Wiersz Leopolda Staffa jest przykładem liryki A/B, ponieważ podmiot liryczny C/D.Podajemy odpowiedzi na pytania testowe z angielskiego.. A ROLE MODEL S RESPONSIBILITIES When.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią ilustracji.. Zakreśl literę A, B, C albo D.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt