Ciekawy temat na prezentacje

Pobierz

Podstawowe definicje, zagadnienia społeczne, polityczne i ekonomiczne.. Ser jest smaczny (kto nie lubi sera?. Jak wygląda wychodzenie z kilku osobowego garażowego projektu i przeistaczanie się w kilkudziesięciu czy kilkuset osobową firmę?Jestem na pierwszym roku pedagogiki i muszę zrobić prezentację w power poincie na jakiś ciekawy temat psychologiczny:) Na razie wymyśliłam jeden: zaburzenia psychiczne dzieci i młodzieży.. Robisz prezentacje multimedialne oraz sama się przebierasz za daną subkulturę.. Problemy i zagrożenia współczesnego świata z zakresu szkoły średniej i liceum.Strona 1 z 3 - Temat prezentacji na j.ang.Pomóżcie :) - napisał w Offtopic: Cześć,mam dla was zadanie:) Chciałbym aby pomoglibyście mi w znalezieniu ciekawego tematu na prezentacja na j.angielski.Ma być ona oczywiście w języku angielskim,no ale to nie ważne Myślałem np o napiękniejszych miejscach w UK czy coś takiego,temat jest dowolny,najlepiej jak by był taki abym mógł bez .ciekawy temat na prezentacje - pomysły, inspiracje z homebook Brązowy stół z drewna akacjowego - Midian Stół jadalniany może stanowić ciekawą ozdobę w Twoim domu wystarczy, że wybierzesz ten z ciekawymi akcentami.Jakiś ciekawy temat na prezentację jakiegoś motoryzacyjnego tematu na lektorat po angielsku?. Chciałbym coś chwytliwego.Ja proponowałbym byś zrobiła te prezentacje na temat cudów..

Znacie ciekawe tematy na prazentacje z religii?

Pozwoli nam być nie tylko bardziej przekonującymi na scenie, ale też sprawi, że nasza prezentacja będzie bogatsza z uwagi na więcej dodatków, które będziemy w stanie wpleść do jej treści z uwagi na nasze prawdziwe zainteresowanie tematem.8 pomysłów na świetny temat prezentacji 1. .. Twoje pytanie nie jest w pełni ujawnione, spróbuj skorzystać z wyszukiwania w witrynie i znaleźć inne odpowiedzi na ten temat Historia.. Informacje dotyczące społeczeństwa, polityki, ustroju oraz prawa i stosunków międzynarodowych.. skąd mogę dowiedzieć się jaki odsetek ludzi nie je sera?). Powstanie warszawskie .. nie ukrywam tez, ze ciekawa prezentacja gwarantuje mi 5.0 na koniec semestru (nie chce zepsuc sobie sytuacji .Ciekawy temat matematyczny na prezentacje - daje wszystko, co mam.. Sama przygotowywałam coś takiego.. Prezentacje mam na komputerze tylko ze zawiera 14 slajdów(są już zrobione) i nie jest dokonczona.Wyszukaj ciekawostki dotyczące np. Windowsa czy Linuxa i prezentuj je tak, żeby ludziom gały na wierzch wyszły, bo nigdy nawet nie śniło im się o czymś takim Przygotowania przed pokazem nie zaszkodzą Małe czary-mary zawsze robi wrażenieMam książkę pod takim tytułem więc nie było trudno zrobić pracy na taki temat;) ale ty możesz wpisać w Google i ci się wyświetli od największej wyspy do najmniejszej..

Znacie jakieś ciekawe tematy z astronomii ?

Minimalna ilość slajdów z tekstem - 6 nie licząc slajdu tytułowego i oczywiście ilustracji 3.. Mamy przygotować prezentacje multimedialne na dowolny temat, byle by było związane z biologią.. Chcę, żeby było to coś ciekawego, czym ludzie się zainteresują.. Load image.Temat na ciekawą prezentację na Aulę i podobne spotkania.. będę to robił w Powerpoincie.Ja robiłam prezentacje o ssakach chronionych w Polsce.. Bardzo ciekawy temat i dużo slejdów mozna zrobic nie wysilajac sie zbytnio.. Bardzo ciekawy jestem jak radzą sobie firmy, które w krótkim okresie czasu szybko zyskują na popularności.. mnie.. Jeśli masz do dyspozycji jakieś urządzenia typu rzutnik, głośniki możesz wzbogacić prezentację multimedialnie dodając jakąś muzykę pasującą do całości.Teraz mamy okazję przekazać uczniom dużo ciekawych informacji na tematy zdrowotne, sportowe czy podyskutować po prostu o tym co ich interesuje.. Prezentacja musi posiadać osobny slajd tytułowy z imieniem i nazwiskiem ucznia i klasą oraz tematem referatu.. A prezentacja napewno by sie wielu osoba spodobała.. tak żebyś opowiadał z pasją i zachęcił prezentacją innych Nie próbuj wkuwać czegoś co mało Ciebie interesuje.. Witam, mam za zadanie przedstawić na studiach prezentację na dowolny temat budowlany (5. rok studiów) - może to być o cokolwiek, od konkretnego budynku (np. Burj Dubai), poprzez tematykę łączącą kilka budowli (np. lekkie konstrukcje w budownictwie) aż do jakiejś nowej technologii (np. folia ETFE albo beton .Prezentacje o subkulturach są bardzo ciekawe..

2013-05-29 15:44:20; Znacie jakieś ciekawe tematy do rozmów?

Tło równiez ładne moze byc w odcieniach pomarańcz z różem.. Pod koniec prezentacji zrobiłam slajd o Manhattanie i upamiętniłam ofiary tragedii.Temat na ciekawą prezentację z biologii?. Chodzi mi o jakiś nietypowy, ciekawy temat, nie książkowe przynudzanie ;) Jakieś pomysły?Muszę na wtorek przygotować na zajęcia prezentację po angielsku i nie mam pojęcia na jaki temat.. Bardzo ciekawa praca by wyszła wg.. Coś technicznego- silniki, pojazdy, samochody, coś co będzie w miarę ciekawe dla grupy.. Witam, potrzebuję ciekawego tematu na prezentację na PO, tzn ma to być jakiś temat, który zachęci do dyskusji, podam jakie już były np. aborcja, eutanazja, hipnoza, nagrody darwina, atak na WTC itp. Macie może jakieś pomysły na ciekawe tematy które można by omówić.. Znajdź inne odpowiedzi.. Moim zdaniem ciekawym tematem będzie taki temat: Liczby urojone Są to liczby, które podniesione do kwadratu dają liczbę ujemną.ciekawe tematy, pilot do prezentacji, tła do prezentacji, prezentacje bhp, szczecinek temat, prezentacja firmy w power point, temat ogłoszenia, prezentacja na dowolny temat, praca szczecinek temat, laser prezentacja, profesjonalne prezentacje multimedialne, prezentacja na 18 urodziny, prezentacje multimedialne tematy, tematy konwersacji po angielsku, prezentacje po angielskuJakiś ciekawy temat na prezentacje z historii (2 wojna światowa) Odpowiedz przez Guest..

2010-03-31 16:24:30; Znacie jakieś ciekawe tematy do rozmów ?

nuda straszna.. A opisy cudów znajdziesz w necie, poprostu wpisz w google Cuda.napewno wyskoczy wiele stron, powodzenia ;) Proszę czekać.. 6.Dobra i ładna prezentacja to taka, która jest na tyle estetyczna i spójna, by nie odwracać uwagi od jej tematu oraz autora i na tyle merytoryczna, by stanowić idealne uzupełnienie wygłaszanych przez niego słów.Wickiana - zbiór dokumentów z epoki na temat Reformacji w Szwajcarii; Wiec Unite the Right w Charlottesville, 2017; Wielka Historia Powszechna Trzaski, Everta i Michalskiego, Warszawa 1937 - 1939; Wielka Recesja - szczyt ok. 2009 roku; Wielka Rumunia; Wielka zaraza w Marsylii 1720; Wielki głód w Chinach 1959 - 1961; Wielki głód w Bengalu, 1770PREZENTACJE MULTIMEDIALNE 1. a oto kilka pomysłów, które mogłabyś zrealizować: 1. aborcja/eutanazja 2.zjawiska paranormalne 3.ciekawostki historyczne (czy hitler żyje) itp.Prezentacje z kategorii - Wiedza o społeczeństwie - Świat Prezentacji.. Ilustracje nie powinny zajmować więcej miejsca niż 1/2 slajdu z tekstem lub może zajmować cały slajdposzerzenie wiedzy uczniów na temat motywu rodziny w literaturze i sztuce, kształcenie umiejętności dostrzegania uniwersalnych wartości wpisanych w teksty kultury i otaczającym nas świecie, przygotowanie przez uczniów prezentacji ( np.: plakatu, referatu, prezentacji multimedialnej, kartki z pamiętnika, wywiadu) na wyżej wymieniony temat.Emocjonalna więź z tematem, o którym zamierzamy opowiadać jest bardzo ważna.. 2010-05-19 16:57:18Napisano 15 Września 2010.. Oczywiście liczę na coś faktycznie godnego uwagi, a nie np. dodawanie ułamków :) Odpowiedz przez Guest.. Quizy, gry, testy, prezentacje, filmiki wszystko to fajne, ale nie zapominajmy by szukać pretekstu do zwykłych rozmów.jesli mam juz poswiecac wieczor na przygotowanie takiej prezentacji, to chcialbym chociaz opracowac rzeczywiscie ciekawy temat.. #motoryzacja #studbaza +:Ciekawy temat do prezentacji Post autor: danielmast » 9 cze 2017, o 17:05 Na dopełnienie mojej oceny z matematyki na koniec gimnazjum, moja pani od wyżej wspomnianego przedmiotu kazała mi zrobić prezentacje, w której tematem będzie coś związanego z matematyką.Skup się na jakiejś konkretnej tematyce która Cię interesuje (np. jak niektórzy pisali kosmos, może prąd elektryczny albo fizyka subatomowa?). Ser ma ciekawe i zabawne nazwy (Chevrefin, Mascarpone, Parrano)Fajny ciekawy temat na prezentacje multimedialną Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Temat na prezentację.. Myśle że pomogłam..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt