Wypisz synonimy do słowa wyobraźnia

Pobierz

Szkoła - zapytaj eksperta (1568) Szkoła - zapytaj eksperta (1568) Wszystkie (1568) Język angielski (824) Język .. Słowo wyobraźnia posiada 146 synonimów w słowniku synonimów.. wyborny; wyobrażenie;W naszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla wyrażenia zobaczyć w wyobraźni istnieją 2 synonimy.. Tagi dla synonimów do wyrażenia zobaczyć w wyobraźni: wyrazy bliskoznaczne do wyrażenia zobaczyć w wyobraźni, inaczej zobaczyć w wyobraźni, synonimy do wyrażenia zobaczyć w wyobraźni, inne określenie wyrażenia .wyobraźnia- to zdolność tworzenia w myślach obrazów, historii, sytuacji itp. Wypisz synonimy do słowa "wyobraźnia": Otwórz podręcznik na str. 219-202 i przeczytaj raz jeszcze wiersz Z. Herberta oraz zapoznaj się z krótką biografią poety.Wyobraźnia to umiejętność wyobrażania sobie czegoś, co w realnym świecie jest mało prawdopodobne.. Synonimy do słowa wyobraźnia: fantazja, inwencja, imaginacja, polot, pomysłowość, dalekowzroczność, skrzydła fantazji .. 1 0. tomato 27.9.2010 (17:49)Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: 1.Do słów heros, fantazja, legenda, władca dopisz wyrazy pokrewne i bliskoznaczne (synonimy) Pytania .. Synonimy słowa wędrówka: włóczęga, wycieczka, podróż, wojaż, wyprawa, tułaczka, eskapada, pielgrzymka, rajza, jazda, łazęga, wypad, robinsonada, wyskok, droga, ekspedycja, podróżowanie, wędrowanie, łazikowanie, marsz, przemieszczanie się, rajd,Wyszukaj w Słowniku wyrazów bliskoznacznych synonimy do słowa wyobraźnia, wybierz i zapisz przynajmniej 5, a następnie przerysuj i uzupełnij tekst zaproszenia na warsztaty rozwijające wyobraźnię, który zamieszczę na grupie..

Synonimy do słowa wyobraźnia.

Słownik PWN definiuje pojęcie wyobraźnia jako zdolność do tworzenia wyobrażeń twórczych, przewidywania, uzupełniania i odtwarzania oraz zdolność przedstawiania sobie zgodnie z własną wolą sytuacji, osób, przedmiotów, zjawisk, itp. nie widzianych dotąd.Następnie próbują samodzielnie zdefiniować to pojęcie oraz wypisują wyrazy bliskoznaczne do słowa wyobraźnia.. Niech jeden z utworów Wisławy Szymborskiej lub Czesława Miłosza zaimspiruja cie do pisania opowiadania, w którym wykorzystasz elementy swiata przedstawionego wybranego przez siebie.. Polski, opublikowano 14.05.2018.wyobraźnia Synonimy - Polski wyrazy spokrewnione z wyobraźnia.. Odpowiedź Guest.. Zadanie jest zamknięte.. Wymyśl i zapisz hasło reklamujące książkę o hobbicie.. Wiedząc że masa atomu magnezu wynosi 3.98 * 10 do potęgi -23 grama ustal jego masę atomową Poproszę z wyjaśnieniem 2022-03-10 17:37:27; Wypisz pięć największych erupcji wulkanicznych i pięć najrozleglejszych trzęsień ziemi w Azji 2021-10-15 11:47:26; Wymień wszystkie albo prawie wszystkieodruchy warunkowe i bez .Sprawdź synonimy do słowa - wyobraźnia - w największej bazie synonimów i słów bliskoznacznych.. ), przywidzenie .Sprawdź jak inaczej można powiedzieć - wyobraźnia.. Następnie wypisz z wiersza :-porównania,Słowo wędrówka posiada 65 synonimów w słowniku synonimów..

PL Synonimy dla wyobraźnia.

).Zobacz jakie są inne określenia słowa - wyobraźnia.. Najlepsze rozwiązanie.. Synonimy do słowa wyobraźnia z podziałem na kontekst.. imaginacja .. Słowa podobne do wyobraźnia.. Piątek, 17.04.2020zmyślność, zręczność, domyślność, efektowność, koncept, lotność, nowatorstwo, odkrywczość, pomysły, pomyślunek, rozsądek, rozwaga, świeżość, trzeźwość, wynalazczość, wyobraźnia, awangardowość, eksperymentatorstwo, innowacyjność, pionierstwo, nieschematyczność, pionierskość, prekursorstwo, progresizm, progresywność,Synonim.pl to internetowy słownik synonimów języka polskiego, który na bieżąco aktualizujemy i uzupełniamy.. 11 synonimy znalezione w 2 grupach.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. b) wyjaśnić znaczenie pojęcia wyobraźnia.Synonim słowa: wyobraźnia Spis treści: Wszystkie synonimy do słowa wyobraźnia.. a) wyobrażać sobie - odtworzyć mocą wyobraźni zobaczyć w wyobraźni.. Synonimy dla wyobraźnią to: wena (książ.. W razie trudności mogą skorzystać ze słowników języka polskiego, oraz słownika wyrazów bliskoznacznych.. W naszej bazie znajdziesz wyrazy bliskoznaczne do wielu polskich słów i zwrotów.. ), złudzenie .Sprawdź synonimy do słowa - wyobraźnią - w największej bazie synonimów i słów bliskoznacznych.. Synonimy i wyrazy bliskoznaczne w największej bazie synonimów online..

Znaczenia słowa wyobraźnia.

Słownik języka polskiego pod red.. W naszej bazie znajdziesz wyrazy bliskoznaczne do wielu polskich słów i zwrotów.. Synonimy te podzielone są na 14 grup znaczeniowych.Podaj 5 synonimów do słowa wyobraźni.. Synonimy do wyobraźnia z podziałem na kontekst Znaczenia słowa wyobraźniaJakie są synonimy pasujące do wyrazu wyobraźnia?Jakie inne formy posiada wyraz wyobraźnia?. W naszym słowniku synonimów języka polskiego dla wyrazu wyobraźnia istnieje 146 wyrazów bliskoznacznych.. Praca domowa.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Synonimy, inne określenia i wyrazy bliskoznaczne w największej bazie synonimów online.. Pudełko zwane wyobraźnią" Teraz wykonaj w zeszycia ćw.3 s.220.. Poniżej znaj­duje się li­sta wszys­tkich zna­lezio­nych sy­noni­mów dla szu­ka­nego przez Cie­bie wyrażenia: WIDZIEĆ OCZAMI WYOBRAŹNI.WIDZIEĆ OCZAMI WYOBRAŹNI.Wypisz synonimy wyrazu kolega (ma być co najmniej 10) Pomóżcie .. ), wena twórcza, złudzenie, imaginacja, przywidzenie, omam, fantazja, urojenie, halucynacja, imaginacja (książ.. Synonimy dla wyobraźnia to .wyobraźnia «zdolność tworzenia w myślach rozmaitych obrazów, historii itp.».. Synonimy słowa wyobraźnia: polot, pomysłowość, rozwaga, przemyślność, przytomność, przenikliwość, błyskotliwość, rozumność, fantazja, esprit, inwencja, mądrość, pomyślunek, spryt, rezolutność, inteligencja, talent, bystrość, trzeźwość, zdrowy rozsądek,Najbardziej znane wyrazy bliskoznaczne do słowa wyobraźnia to: geniusz, zręczność, mądrość, przytomność, rzeczowość, roztropność, rozsądek, przemyślność, odpowiedzialność, fantazja, polot, talent, zdrowy rozsądek, inteligencja, pomysłowość, trzeźwość, rozwaga, spryt, inwencja, rezolutność, imaginacja, lotność, rozumność, przenikliwość, zdolność, pojętność, pomyślunek, bystrość, błyskotliwość, esprit, ..

Woxikon / Synonimy / Polski / W / wyobraźnia.

Podajemy nie tylko same synonimy - dzieląc je na grupy znaczeniowe - ale także antonimy i praktyczne przykłady, które obrazują, w jaki sposób można użyć w tekście konkretnego synonimu.Synonimy do wyrażenia ZOBACZYĆ W WYOBRAŹNI.. Poniżej znaj­duje się li­sta wszys­tkich zna­lezio­nych sy­noni­mów dla szu­ka­nego przez Cie­bie wyrażenia: ZOBACZYĆ W WYOBRAŹNI.. Synonimy i inne określenia wyrazu wyobraźnia.. W. Doroszewskiego* wyobraźniaSprawdź słowa bliskoznaczne i synonimy do słowa - wyobraźnia - w największej bazie synonimów i słów bliskoznacznych.. Podajemy nie tylko same synonimy - dzieląc je na grupy znaczeniowe - ale także antonimy i praktyczne przykłady, które obrazują, w jaki sposób można użyć w tekście konkretnego synonimu.Synonim.pl to internetowy słownik synonimów języka polskiego, który na bieżąco aktualizujemy i uzupełniamy.. Wyrazy bliskoznaczne i synonimy dla wyobraźnia to: wyobrażenie, wena (książ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt